Česky
Search
K
Links
Comment on page

2.0

Nasazeno: 23. 5. 2018
  • Změna administrátorského rozhraní
Jak již bylo avizováno dříve, usilovně jsme pracovali na celkovém předělání administrace. Aplikace již není vizuálně dělena na operátorskou a administrátorskou část, ale je spojena do jednoho rozhraní. Díky této úpravě se nám podařilo sjednotit design a dosáhnout příjemnějšího uživatelského prostředí zejména pro supervizory a administrátory. Naše práce tímto samozřejmě nekončí a postupně budeme přidávat další funkcionality tak, abychom i nadále zjednodušovali řízení provozu call center.
  • Úpravy operátorského prostředí
V rámci přechodu na nové administrační rozhraní bylo nutné provést drobné změny i v tomto prostředí. Konkrétně se jedná o úpravu pozvánky. Při jejím generování je nutné zvolit, na jaký tenant má být přiřazována. Dále jsme zpřehlednili ikony pro změnu stavu Online / Pryč, upravili jsme notifikace a přidali podporu klávesových zkratek.
  • Podpora více tenantů v rámci společnosti
Naše aplikace podporuje rozdělení společnosti na tenanty. Díky této funkcionalitě můžete jednoduše spravovat požadavky a nastavení tenantů odděleně. Jednotlivé tenanty tak nebudou mít navzájem přístup do dat a konfigurací. Přidávání práv do tenantů lze jednoduše v sekci uživatelů, máte tak jednoduše přehled o tom, kdo má přístup k jakým datům.
  • Zjednodušení nastavení a přiřazování jednotlivých balíčků
Nastavení jednotlivých balíčků jsme rozdělili do jednotlivých kroků. Nejdříve je potřeba definovat skupiny operátorů, následně routingová pravidla a až poté přiřadit skupiny k jednotlivým balíčkům. Od tohoto nastavení si slibujeme lepší uživatelskou zkušenost a celkové zjednodušení procesu nastavování. Více informací se dozvíte v naší dokumentaci.
  • Použití vlastního obrázku u balíčku
Na základě vaší zpětné vazby jsme přidali možnost nahrání vlastního obrázku k balíčkům. Můžete tedy ještě lépe zasadit tlačítko mluvii do svých webových stránek. Všechny úpravy můžete ihned zkontrolovat pomocí náhledu přímo v nastavení.
  • Rozšíření podpory jazyků
Myslíme i na vaše zákazníky, a proto jsme rozšířili podporu jazyků o slovenštinu a němčinu. Nastavení jazyků naleznete u konfiguračních balíčků.
  • Opravy chyb
S přechodem na nové rozhraní jsme vyřešili řadu dílčích chyb, které nás trápily v předchozích verzích. Klademe důraz na bezproblémovost a plynulost aplikace a budeme rádi, pokud nám i nadále budete chyby hlásit přes chat na našem webu.
Last modified 1yr ago