2.1

Nasazeno: 25. 6. 2018

  • Rozšíření aplikace o možnost napojení chatbotů

Společně s vývojovým týmem jsme usilovně pracovali na propojení chatbotů s aplikací mluvii. Podporujeme chatboty vyvinuté na platformě Microsoft Bot Framework, které stačí jednoduše integrovat do naší aplikace. Více informací o nastavení chatbotů naleznete zde v naší dokumentaci nebo se můžete podívat na krátký videonávod. U chatbota můžete zvolit jeho jméno, případně mu přiřadit i obrázek.

  • Rozšíření informací v sekci Sezení

Sekci Sezení jsme rozšířili o sloupec s poznámkou od operátora a zpětnou vazbou přímo od klienta. Sloupce stačí jednoduše zobrazit a vyexportovat. Díky této úpravě můžete ještě lépe analyzovat jednotlivá sezení ať už přímo v rozhraní aplikace nebo v Excelu.

  • Rozšíření tabulek o možnost roztahování sloupců

Ve všech tabulkách v aplikaci nyní můžete zvětšovat šířku sloupců podobně jako například v programu MS Excel. Díky tomu uvidíte celé znění poznámky či hodnocení sezení. Společně s touto funkcionalitou jsme také zrevidovali a upravili chování tabulek tak, aby byla odezva rychlejší a uživatelsky příjemnější.

  • Optimalizace aplikace

Pravidelně kontrolujeme odezvu aplikace a snažíme se ladit i sebemenší detaily. Nově umožňujeme používání aplikace na mobilním telefonu. Výjimkou je prozatím operátorská část rozhraní, kterou je zatím stále nutné ovládat přes desktop PC.

  • Opravy chyb

Nová verze mluvii přichází s řadou oprav dílčích chyb, které měly negativní dopad na aplikaci. Opravili jsme chyby spojené s tabulkami a zobrazováním dat při přechodu mezi jednotlivými sekcemi. A revizí prošly i další sekce administrátorského prostředí mluvii.

Last updated