2.102

Nasazeno: 2. 5. 2023

Novinky v mluvii

1) Adresář externích čísel

Novinka v mluvii! Nyní si můžete v mluvii ukládat telefonní čísla, na která často přepojujete. Může se jednat o kolegy z jiného oddělení, jako je účtárna, reklamace nebo sklad, ale také o partnerské firmy, servisní týmy a další. Externí kontakty jednoduše přidáte v nastavení společnosti. Operátoři při přesměrování na externí číslo jednoduše vyberou kontakt. Již nemusíte mít poznámky v jiném systému, ani lístečky na stole.

2) Přes API můžete založit nekonečnou WhatsApp kampaň

Také pro WhatsApp nyní můžete založit nekonečnou kampaň přes API. Můžete ji tak pohodlně spravovat, jak jste zvyklí u telefonní kampaně. Přidávat kontakty, pozastavovat, pouštět atd. Dokumentaci naleznete zde.

3) Opakovaná odpověď na nový e-mail

I v případě, kdy klient ještě neodpověděl na váš email, mu můžete poslat další zprávu s doplňujícími informacemi. Vrácení e-mailu za účelem napsání další zprávy vyvoláte v tabulce všech e-mailů tlačítkem "Kontaktovat klienta".

4) Operátor pozná Whatsapp lead z kampaně

Pokud dorazí do mluvii WhatsApp zpráva, kde klient reaguje na zprávu rozeslanou v rámci kampaně, operátor to pozná. V historii klienta dohledá, v rámci kterých kampaní byl klient kontaktován a jakou automatizovanou zprávu na počátku obdržel.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Opraveno renderování příloh v novém e-mailu

  • Odhlášení z aplikace se už vždy podaří napoprvé

  • Informace o pozastavení kampaně se zobrazuje ve správný moment

  • Ověření šablony ve WhatsApp kampani už bere v potaz zvolený jazyk

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated