2.104

Nasazeno: 25. 5. 2023

Novinky v mluvii

1) Ovládněte e-maily pomocí našeho API

Integrujte své CRM nebo jiný systém s naší platformou a jednoduše vytvářejte nové e-maily. Když nastane událost ve vašem CRM spojená s konkrétním klientem, automaticky generujeme nový e-mail přiřazený k operátorovi. Adresa a obsah e-mailu jsou předvyplněny podle příkazu z vašeho CRM.

S pomocí našeho API můžete snadno připojit přílohy k e-mailům. Operátor může dokonce přidávat vlastní přílohy přímo z uživatelského rozhraní a dále podle potřeby e-mail upravovat před samotným odesláním.

2) Využijte kategorie šablon pro WhatsApp

V Mluvii jsme přidali novou funkci, která umožňuje rozlišovat WhatsApp šablony podle typu (Marketing, Utility a Authentization). Operátor nyní snadno rozpozná, který typ šablony je již v rámci konkrétního sezení použit a který by neměl posílat, aby se vyhnul nežádoucím nákladům.

Díky tomu můžete efektivněji využívat šablony ve svých WhatsApp komunikacích a optimalizovat náklady. Můžete si být jisti, že vaše zprávy jsou přesné a relevantní pro každého klienta.

3) Aktualizace šablon jednoduše a automaticky

Nově jsme zavedli pravidelnou noční synchronizaci WhatsApp šablon. Každou noc se šablony automaticky aktualizují, což znamená, že vaši operátoři budou mít k dispozici vždy nejnovější verze šablon.

Díky automatické synchronizaci nemusíte šablony aktualizovat ručně, což šetří čas a zajišťuje, že vaše komunikace je vždy aktuální a konzistentní. Vaši operátoři budou moci okamžitě posílat zprávy s nejaktuálnějšími podklady, což usnadňuje jejich práci a snižuje riziko chyby během komunikace s vašimi klienty.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Opravené některé chyby v nastavení automatických zpráv.

  • Nový uživatel v tenantu může opět používat telefon ihned po přidání.

  • Odstraněn problém s delšími chatovými sezeními

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated