2.106

Nasazeno: 23. 7. 2023

Novinky v mluvii

1) Automatická zpráva za operátora

Nyní můžete posílit důvěru vašich klientů tím, že jim umožníte okamžité spojení s operátorem. Jakmile se připojí operátor nebo jakýkoli účastník, automaticky se odešle přednastavená zpráva s ikonou operátora. Zvyšuje to rychlost komunikace a pocity klientů, že jsou v centru vaší pozornosti.

2) Zmeškané hovory z IVR

Prohlubujeme analýzu vaší komunikace tím, že nyní umíme zobrazit i zmeškané hovory, které skončily v IVR. Toto je skvělý nástroj k pochopení, ve kterých fázích IVR mohou zákazníci mít potíže. Pokud máte zájem tuto funkci využívat, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce.

3) Vylepšili jsme dokumentaci Public API

Naši techničtí specialisté prošli celou dokumentaci našeho Public API a provedli několik klíčových vylepšení. Kromě jasnějších popisů jednotlivých endpointů jsme přidali i příkladné modely pro odpovědi. To vše pro zjednodušení práce vývojářů a snazší integraci. Tyto změny nejenže usnadňují pochopení našeho API, ale také umožňují rychlejší a efektivnější vývoj na straně našich partnerů. Jedná se o první část a druhá bude brzy následovat.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Použití WA Templates je nyní možné specifikovat pro konkrétní číslo.

  • Vylepšený našeptávač a validace emailových adres zvyšuje efektivitu a snižuje riziko chyb.

  • V emailech přidán proklik z detailu přímo do kontaktního adresáře pro rychlý přístup k informacím.

  • Oprava routingu prediktivních kampaní pro zajištění hladkého průběhu všech kampaní.

Velmi si vážíme všech nápadů a připomínek od vás, díky kterým můžeme mluvii neustále zlepšovat.

Last updated