2.117

Nasazeno: 10. 4. 2024

Novinky v mluvii

🌟 Infinity chat🌟

Díky automatickému načítání historických sezení získávájí nyní operátoři přehled o minulých konverzací se stejným klientem v rámci daného kanálu bez nutnosti se přepínat na záložku Historie. S novou funkcí automatického načítání historických sezení mohou snadno procházet dřívější rozhovory přímo v chatu.

🌟 Otáčení obrázku od klienta 🌟

Nyní operátoři mohou snadno řešit situace, kdy klient posílá obrázky faktur otočené vzhůru nohama. Klikem myši si operátor pootočí obrázek, jak potřebuje, což zefektivní jeho práci a zachová plynulost komunikace.

🌟 Parametry u API chatbotů🌟

Pokud používáte API chatbota pro odesílání WhatsApp šablon, máme pro vás skvělou novinku. Nově s informací o potvrzení šablony obdrží chatbot také informaci o vybrané šabloně, ale také všechny související parametry obsažené v šabloně.

Tato aktualizace je obzvláště užitečná v případech, kdy posíláte více šablon a potřebujete přesně vědět, kterou si klient nakonec vybral.

🌟 Výchozí skupina Všichni operátoři🌟

Změny pro skupinu "Všichni operátoři" se v routingu okamžitě zpropagují. Mechanismus vyhodnocování stavu routingu pro skupinu "Všichni operátoři" byl opraven a změny v oprávněních přiřazených operátorů se ihned promítnou do fungování routingu.

🛠 Drobné, ale Významné Úpravy 🛠

  • Zmeškané hovory: Opravili jsme nevalidní volbu v nastavení pravidel pro odebrání kontaktu z kampaně.

  • Sezení: Upozornění na dlouhotrvající sezení vydrží i po refreshi.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated