2.18

Release 2.18

Nasazeno: 26. 3. 2019

Novinky v mluvii

1) Přivítejte Hero Cards do rodiny mluvii!

S velikou radostí vám oznamuje, že je na světě další zásadní funkce mluvii - Hero Cards. Hero cards se zrodily proto, aby přinesly mír na hranici prodeje a péče o zákazníky. Nejsou to jen interaktivní formuláře nabízející zcela nové možnosti komunikace se zákazníky, ale také zbraň pro práci se strukturovanými daty a pokročilým reportingem. Nevěříte vlastním očím? Pak si pojďte přečíst více o našem nejčerstvějším přírůstku v dokumentaci.

2) Editor vstupních a výstupních formulářů

Pamatujete si naše vstupní a výstupní formuláře? A používáte je rádi? Pak pro vás máme dobrou zprávu, užijete si s nimi ještě víc zábavy. Protože na prvním dojmu záleží, od teď si můžete poskládat vstupní i výstupní formuláře v jednoduchém editoru od A do Z sami. Můžete vybírat ze široké nabídky jednotlivých typů polí přes nejrůznější textové formáty, vybírání ze seznamu či hodnocení pomocí palců, hvězdiček nebo smajlíků při editování výstupního formuláře. Objevte nový svět editoru formulářů v naší dokumentaci.

3) Přidáno pravidlo pro otevření chatu u klientovi

Pracujte ještě lépe se zaujetím vašich klientů díky nové akci v sekci Pravidla. Na základě definovaných podmínek můžete klientovi automaticky otevřít chat. Oslovování potenciálních klientů se tak stane ještě efektivnějším :-).

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Zobrazení sekce Prohlížeč v případě, že se klient nachází v Showroomu. Díky tomu si opět můžete prohlédnout historii prohlížení klienta.

  • Nově lze resetovat heslo jinému správci společnosti přes sekci Uživatelé.

  • Náhled klientovy zprávy v případě využití odřádkování přes Shift + Enter se zobrazuje správně.

  • V přehledu živých sezení se již správně zobrazuje stav u sezení, která byla přijata, ale klient ani operátor ještě nenapsali žádnou zprávu.

  • Proběhla kompletní revize klávesových zkratek. Seznam klávesových zkratek naleznete v operátorském rozhraní.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated