2.19

Release 2.19

Nasazeno: 9. 4. 2019

Novinky v mluvii

1) Ještě lepší Šablony

Naše Šablony dostaly nový kabátek a operátoři je tak ve svém rozhraní najdou ještě snadněji. Přehled je rozdělen na dva sloupce. V prvním máte k dispozici přehled složek a jejich šablon, ve druhém vidíte náhled zprávy včetně tlačítek pro uložení do oblíbených, vložení do chatu nebo poslání přímo klientovi.

2) Vkládání přednastavených zpráv přímo v chatu

Abychom operátorům co nejvíce zpříjemnili chatování s klienty rozhodli jsme se přidat možnost přidat zkratku k jednotlivým přednastaveným zprávám. Následně stačí přímo v chatovém okně pomocí znaku # začít filtrovat mezi připravenými zprávami a pomocí Enteru nebo klikem myši jednoduše vložit do chatu. O nastavení zkratek se více dozvíte v naší dokumentaci.

3) Správa tagů v administračním rozhraní

Na základě vaší zpětné vazby jsme se rozhodli omezit přidávání tagů k sezení pouze na ty, které jsou přednastaveny v administraci. V nastavení aplikace bude tedy nejdříve potřeba tagy vytvořit a následně se zobrazí v nabídce přímo u operátorů.

4) Přepis konverzace v reálném čase

Manažery call centra jistě potěší možnost podívat se na přepis konverzace jednotlivých sezení v reálném čase. Stačí si otevřít přehled Sezení a v záložce Živě kliknout na detail konverzace, která vás zajímá.

5) Oslovení klientů při pokusu o opuštění webové stránky

Neustále se snažíme přinášet do mluvii nové možnosti, jak pracovat se zaujetím klienta. Nově si můžete nastavit provedení některé z předdefinovaných akcí v případě, že klient najede myší mimo vaši webovou stránku.

Můžete tedy například nastavit Pravidla tak, že v případě opuštění webové stránky otevřete klientovi chatové okno a pokusíte se ho přilákat do konverzace pomocí personalizované zprávy.

Drobné úpravy v aplikaci

  • Zobrazení prázdné skupiny operátorů v případě, že zobrazíte detail uživatele, který je v jiném tenantu, než ve kterém se právě nacházíte.

  • Při pohledu na historická sezení právě aktivního klienta se nově zobrazuje informace o tom, který operátor sezení vedl.

  • Špatné vykreslení CTA u balíčku typu mráček na prohlížeči Mozilla Firefox.

  • Filtrování a řazení v tabulce Sezení.

  • Proklik z přehledu Operátorů do seznamu aktivních sezení.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated