2.21

Release 2.21

Nasazeno: 7. 5. 2019

Novinky v mluvii

1) Nastavení dostupnosti chatbota

Chatboti jsou skvělými parťáky pro operátory. Bez odmlouvání udělají, co se jim řekne, nemusejí odpočívat a ještě občas pobaví zákazníka. V mluvii to dobře víme a snažíme se automatizaci komunikace neustále vylepšovat. Nově proto můžete nastavit dostupnost jednotlivých chatbotů v záložce Otevírací hodiny podobně jako u skupin operátorů. Pokud nenastavíte omezení, bude chatbot k dispozici vašim klientům neustále. Ale i chatbot si občas zaslouží dovolenou, kterou mu můžete nastavit v záložce Svátky :-). Více informací se dozvíte v naší dokumentaci.

2) Zobrazení přepisu konverzace při kliku na detail sezení

K přepisu sezení se nyní dostanete ještě snadněji. Při otevření jeho detailu již nemusíte pokaždé překlikávat na přepis konverzace. Rozhodli jsme se prohodit pořadí záložek, takže můžete ještě jednodušeji kontrolovat průběh jednotlivých sezení.

3) Historie proměnných v detailu sezení

Historii proměnných v detailu sezení jsme vám již dříve představovali. Díky vaší zpětné vazbě jsme zapracovali na tom, aby byl panel s historii dostatečně výrazný. Nově tak zůstává rozbalený a každý si tak může nastavit velikost zobrazení dle svých preferencí :-).

4) Zamítnutí routování požadavků po pracovní době

Ošetřili jsme stav, kdy klient těsně před ukončením pracovní doby otevře chat a vstoupí do fronty již po pracovní době. Nově se při vstupu do fronty kontroluje dostupnost jednotlivých operátorů a v případě, že nikdo není online, je klient přesměrován do offline formuláře. Už se tedy nestane, že by klient musel čekat až do druhého dne. Kompletní popis routingu naleznete v dokumentaci.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Zprávy v chatu lze procházet pomocí šipek nahoru a dolů.

  • Notifikace u operátora již nezobrazuje mínusové hodnoty.

  • Klient může při žádosti o sdílení souboru vložit pouze jeden soubor.

  • Aplikace už u operátora nevyzvání, pokud je klient přijat jiným operátorem.

  • Přidán scrollbar k výběru balíčků při náhledu balíčků, formulářů a Hero Cards.

  • Webová stránka v sekci Prohlížeč se už u klientů na prohlížeči Internet Explorer vykresluje tak, jak má.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated