2.22

Release 2.22

Nasazeno: 21. 5. 2019

Novinky v mluvii

1) Dvoufázové ověření pro přihlášení do aplikace

Na bezpečnosti nám v mluvii záleží. Abychom vám mohli zaručit ještě vyšší ochranu dat, rozhodli jsme se přidat možnost aktivace dvoufázového ověření. V praxi to znamená, že před přihlášením do aplikace přijde uživateli e-mail s přihlašovacím kódem, který je nutné zadat pro přihlášení do mluvii. Platnost kódu je nastavena na 5 minut. Pokud chcete tuto funkci využívat, kontaktujte svého obchodního zástupce, nebo nám napište do chatu :-).

2) Úprava sekce pro sdílení souborů

Pro lepší přehlednost jsme upravili podobu sekce Sdílet. Najdete zde tlačítka pro sdílení obrazovky a žádost o sdílení souborů od klienta. V jednotlivých složkách jsou zobrazeny soubory z administrace. Pro zobrazení náhledu souboru stačí kliknout na název souboru.

3) Optimalizace aplikace mluvii

Pravidelně kontrolujeme a ladíme stabilitu aplikace. Provedli jsme několik změn, které nejsou na první pohled vidět, ale zrychlují odezvu aplikace a zvyšují uživatelský komfort.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Oslovení klientů přes Návštěvníky již funguje spolehlivě i při vložení více skriptů na webovou stránku.

  • Upravili jsme dostupnost balíčku v případě, kdy se má řídit dle dostupnosti chatbota. Balíček bude v tomto případě již online.

  • Mluviime dalším jazykem! Klientská strana aplikace je nově k dispozici i v srbštině.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated