2.24

Release 2.24

Nasazeno: 18. 6. 2019

Novinky v mluvii

1) Ještě lepší práce s tagování

Víme, že tagy mohou být důležitou součástí vašeho prodejního procesu a zpětného vyhodnocování úspěšnosti sezení. Na základě vašich podnětů jsme tak přidali novu možnost deaktivace tagu. Znamená to, že pokud tag deaktivujete, zmizí z nabídky aktivních tagů, které operátoři používají při sezení, ale zůstane u záznamů předešlých sezení. Pokud například používáte tagy pro sezónní kampaně a máte tag „Vánoce 2018“, deaktivací zmizí z aktuální nabídky a operátoři ho nebudou moci používat při hodnocení sezení. Tag ale naleznete v historických sezeních, během kterých byl použit. Deaktivaci tagu může v nastavení aplikace provést pouze uživatel s oprávněním Tenant admin a vyšší.

2) Zůstaňte v obraze s novou sekcí Notifikace

Připravili jsme pro vás novou sekci Notifikace, ve které budete informováni o tom, co se v aplikaci právě děje. Pokud se například vyskytne v aplikaci chyba, notifikace vám poradí, kde se nachází a o jaký typ chyby se jedná. Jednotlivá upozornění jsou barevně odlišena, takže jednoduše poznáte, jestli se jedná o chybu, informaci nebo upozornění. Sekci budeme postupně rozšiřovat o nové položky.

3) Chatboti nově podporují zobrazení karet pomocí carouselu

Naši chatboti se neustále učí novým kouskům. Nově tak nabízejí možnost vložení carouselu díky funkci Microsoft Bot Framework. Carousel je soubor karet, na které můžete vložit libovolné texty a obrázky a poskládat za sebe jednotlivé karty tak, aby v nich mohl zákazník snadno listovat. Máte tak možnost poskládat si balíčky přesně podle vašich potřeb a nabídnout tak klientovi relevantní (před)výběr vašich produktů. Více informací najdete v naší dokumentaci, případně se přímo obraťte na naše kolegy v chatu, kteří vám vše rádi vysvětlí :-).

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Opravili jsme načtení audio/video služeb u CallBacku po položení hovoru a opětovném zavolání.

  • Zobrazení historie klientského chatu na prohlížeči Safari.

  • Opravení chyby na mobilních zařízeních v případě, kdy uživatel aplikace otevře sekci Sezení a stiskne tlačítko zpět.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated