2.25

Release 2.25

Nasazeno: 2. 7. 2019

Novinky v mluvii

1) Aby se od klientů neozývalo ticho

Snažíte se spojit se zákazníkem přes video hovor, ale z druhé strany nepřichází ani obraz, ani zvuk. Tuto situaci nám několik z vás popisovalo, a tak jsme se rozhodli udělat přístup k audiovizuálním zařízením ještě snazší. Protože zákazník často neví, kde má v prohlížeči povolit přístup ke kameře a mikrofonu, přidali jsme přímo do operátorského prostředí informaci o stavu těchto služeb. Okamžitý přehled tak získá nejen operátor, ale i zákazník bude informován o tom, že prohlížeč nemá přístup k jeho audiovizuálním zařízením. Doufáme, že i díky této funkcionalitě se nám podaří znovu vrátit lidský faktor do online komunikace :-)

2) Úprava operátorského rozhraní po ukončení chatu

Víme, jak je pro správný chod vašeho call centra důležitá práce s tagy a informacemi o proběhlém sezení. Proto jsme provedli redesign operátorského rozhraní. Nově tak operátorům umožňujeme doplnit informace o klientovi a tagovat sezení i po jeho ukončení. Tyto změny vedly také k vizuální úpravě rozhraní při zablokování klienta. Dejte nám vědět, jak se vám tyto úpravy líbí prostřednictvím zpětné vazby v aplikaci.

3) Jsme přesní jako hodinky

Zpřesnili jsme formát času, ve kterém se zobrazuje délka sezení a čekání. Změn si můžete všimnout při odbavování klientů, kdy se vám v reálném čase ukazuje délka sezení nebo v tabulce historických sezení.

4) Ještě interaktivnější chatboti

Pokud vás v minulé verzi nadchla informace o podpoře carouselů, máme pro vás další výborné zprávy :-). Chatbota jsme naučili zobrazovat naprostou většinu typů rich cards z dílny Microsoft Bot Frameworku. Nově tak může chatbot ohromovat vaše zákazníky odesíláním a přehráváním videí, gifů, zvukových souborů nebo tlačítek a interaktivních polí. Pokud vás zajímá, jak vycvičit chatbota, ozvěte se nám v chatu a vše vám rádi ukážeme.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Znemožnili jsme přepojování na skupiny operátorů, které již mají po pracovní době.

  • Opravili jsme přepojování pozvánky na jinou skupinu operátorů.

  • Načítání náhledů souborů v operátorském rozhraní před sdílením.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated