2.27

Release 2.27

Nasazeno: 30. 7. 2019

Novinky v mluvii

1) Nastavení prioritizace požadavků v rámci skupiny

Přemýšlíte, jak ještě lépe optimalizovat vytížení vašich operátorů? Máme pro nás novou funkci, která například umožní, aby se klient spojil s operátorem, se kterým vedl poslední konverzaci. V detailu skupiny operátorů si můžete u postupného přiřazování sezení sami určit, podle jakým podmínek se mají vybírat jednotliví operátoři. Nastavení máte k dispozici v přehledném menu. Můžete tak ještě lépe optimalizovat provoz vašeho call centra. V případě, že potřebujete pomoct s nastavením, obraťte se na nás :-).

2) Tagování e-mailových konverzací

Aby pro vás bylo tagování ještě jednodušší, rozšířili jsme jejich nastavení o možnost volby barvy pro jednotlivé tagy. Vylepšené tagy můžete používat jak u klasických sezení tak u e-mailových konverzací.

3) Routing e-mailů a přehled aktuálního stavu

E-maily mluvii se v nové verzi dočkaly dalšího vylepšení v podobě přesměrování (routingu) zprávy na jinou skupinu operátorů nebo operátora. V detailu každé e-mailové konverzace máte přehled, na které operátory je aktuálně požadavek přiřazen. Rychle a snadno tak zjistíte vytíženost vašeho call centra a dle uvážení můžete také jednotlivé požadavky ručně přesměrovat na jinou skupinu operátorů nebo operátora.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Oprava zobrazení časů v metrikách operátorů a přehledu operátorů.

  • Operátorské ikonky jsou skryty pro osoby, které nemají právo Operátora.

  • Zobrazení dialogu pro zadání telefonního čísla i v případě, že je zobrazování v nastavení zakázané.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated