2.29

Release 2.29

Nasazeno: 29. 8. 2019

Novinky v mluvii

1) Přesnější směrování e-mailu

Přesměrování e-mailů se dočkalo dalšího vylepšení, které vám usnadní vyřizování požadavků. Routovat e-maily nyní můžete i podle odesílatele, předmětu a těla zprávy. Díky tomu můžete lépe přidělovat požadavky jednotlivým operátorům.

2) Operátorská oprávnění pro jednotlivé kanály

Řídíte call centrum složené z různých týmů nebo byste rádi rozdělili role operátorů v mluvii podle jejich specializace? Máme pro vás dobrou zprávu. Poslední verze aplikace mluvii umožňuje přiřadit jednotlivým operátorům oprávnění pro obsluhu konkrétních kanálů.

3) Odebrání podpory technologie Flash

Následujeme rozhodnutí společnosti Google, která s novou verzí prohlížeče Chrome 76 blokuje v základním nastavení používání technologie Flash. Mluvii tak přestává podporovat možnost audiovizuálního spojení s klienty, kteří používají prohlížeč Internet Explorer (IE).

4) Rozšíření podpory chatbotů postavených na technologii Microsoft Bot Frameworku

Mluvii nyní podporuje blokaci textového pole pro vložení zprávy ze strany klienta. Na základě vaší zpětné vazby jsme vysledovali scénáře, u kterých může být interakce mezi chatbotem a zákazníkem kontraindikativní. Rozhodli jsme se proto přidat do vývoje chatbotů možnost zamezit klientům psát do chatu během konverzace s botem. Tuto možnost jistě využijete v případě, že chcete, aby se klient spíše soustředil na čtení zpráv od chatbota než na okamžitou reakci. Jakým způsobem nejlépe využít tuto funkcionalitu se dozvíte v naší dokumentaci.

5) Rozšíření Public API o volání při změně callParams

Na základě vašich požadavků jsme rozšířilo podporu Public API o nové volání při změně některého z callParams. To vám umožní například již v průběhu existujícího sezení ověřit vyplněná data ze strany klienta s aplikací třetí strany (např. v CRM nebo v přihlašovacích systémech). Rádi vám s jejich integrací poradíme. Více informací se dozvíte v naší dokumentaci.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Při pokusu o smazání skupiny, chatbota nebo parametru je znemožněno odstranění v případě, že jsou využíváni v některém z nastavení.

  • Při přepojování již není možné spojit požadavek se skupinou operátorů, která aktuálně není k dispozici.

  • Opravili jsme uložení výběru zobrazených sloupců v tabulkách. Po opětovném přihlášení opět uvidíte tabulky dle vašeho nastavení.

  • Zacyklené načítání chatu u klienta v případě, že operátor ukončí chat s klientem a ten obnoví stránku.

  • Opravili jsme zobrazení sekce “Návštěvníci” v případě, že uživatel disponuje právy “Zobrazit návštěvníky”.

  • V tabulce “Metriky operátorů” se nyní hodnoty zobrazují správně dle aktuální lokace uživatele.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated