2.31

Release 2.31

Nasazeno: 8. 10. 2019

Novinky v mluvii

1) Napojení na CRM Pipedrive

S radostí přinášíme další možnost, díky které můžete prodávat své služby a produkty ještě snadněji. Mluvii se totiž propojilo se CRM systémem Pipedrive, který používají firmy i obchodní týmy po celém světe. Mluvii umí ihned identifikovat lead a spárovat ho s již existujícím záznamem v Pipedrive. V operátorském rozhraní pak můžete se zákazníkem vést chat, videohovor, posílat Hero Cards a běžně využívat funkce mluvii. Po konci sezení se záznam automaticky zapíše do Pipedrive, abyste se k jeho detailům mohli kdykoli vrátit. Prodej online nikdy nebyl snadnější.

Pipedrive není zdaleka jediným systémem, se kterým se mluvii integruje. Napište nám přes chat na našem webu a zjistěte více o možnostech propojení mluvii i s vašimi systémy.

2) Ověření klienta pomocí služeb Facebook a Google

Množství informací, které vám klient poskytne ještě před zahájením sezení, může být klíčové pro úspěšné dokončení prodeje nebo pro vyřízení požadavku. I proto jsme přidali možnost ověření klienta přes služby Facebook a Google pomocí protokolu OAuth. Místo toho, aby zákazník vyplňoval do vstupního formuláře nebo Hero card svůj e-mail a telefon, může se jednoduše identifikovat svým účtem z jedné z výše zmíněných služeb. Takové ověření identity klienta můžete dále využít pro marketingovou nebo obchodní komunikaci.

Napište nám, jak jste z funkcionalitou spokojeni prostřednictvím zpětné vazby v aplikaci. :-)

3) Nastavení automatického přijímání klientů z fronty

Přemýšlíte, jak ještě efektivněji vytížit své operátory a snížit čas čekání zákazníků ve frontě? V nové verzi přicházíme s možností automatického přijetí sezení. Operátorovi tak automaticky přibude nový klient v případě, že nemá vyčerpán maximální počet přijatých sezení. Funkci si můžete aktivovat v nastavení skupin. Rádi vám poradíme se správným nastavením pravidla. Stačí napsat přes chat na našem webu.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Minimalizovat klientský chat lze nově kliknutím na celé záhlaví chatu.

  • V tabulce Sezení jsme sloučili sloupce „Klient odešel z fronty“ a „Klient opustil sezení” do jednoho s názvem „Klient opustil sezení” pro lepší přehlednost.

  • Upravili jsme ikonky pro přesouvání jednotlivých elementů v editoru formulářů a Hero Card.

  • Přidali jsme možnost vyhledávat více sezení dle ID najednou.

  • Opravili jsme chybné formátování textu v případě, že operátor do chatu napíše číslo a tečku. Stávalo se, že se hodnota přepsala na 1.

  • Opravili jsme chybu při pokusu o přesměrování e-mailu, který byl dříve přeřazen z jedné adresy na jinou. Dialog s operátory se už zobrazuje správně.

  • Vývojáři chatbotů budou mít nově informaci, že je chatbot nasazen na mluvii a že komunikuje přes tuto platformu. Drobné úpravy na klientské straně chatu vedoucí k plynulejšímu chodu.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated