2.32

Release 2.32

Nasazeno: 29 .10. 2019

Novinky v mluvii

1) Ještě bezpečnější hesla pro vstup do aplikace

Bezpečnost bereme v mluvii vážně, a tak jsme se zaměřili i na podmínky přihlašovacích hesel. Kromě dvoufázového ověření, si nyní můžete v aplikaci nastavit jednotlivé podmínky, které musí heslo splňovat. Lze nastavit, minimální a maximální počet znaků, symboly, čísla a malá nebo velká písmena, která musí heslo obsahovat. Dále lze nastavit období, po jakém je nutné heslo změnit a zda mohou být při jeho změně použita předchozí hesla. Pokud chcete nastavení hesel upravit, obraťte se na nás prostřednictvím chatu na našem webu. Rádi vám s nastavením pomůžeme.

2) Zobrazení informací o stavu SLA u e-mailů pro operátory

Aby vám neunikl jediný e-mail od vašich zákazníků, můžete si nastavit zvýrazněné zobrazení délky času zbývajícího do konce SLA v přehledu všech e-mailů. V případě, že do expirace e-mailové zprávy zbývá méně než hodina, zbarví se řádek e-mailu žlutě. Pokud je hodnota překročena, změní se barva na červenou. Operátoři zároveň uvidí, kolik času do expirace zbývá nebo kdy SLA dané e-mailové zprávy vypršelo.

3) Rozlišení sezení s operátorem a chatbotem

Obsluhují vaše zákazníky také chatboti? A chcete mít rychlý přehled o tom, jak si vedou v porovnání se svými lidskými kolegy? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Tabulku Sezení jsme totiž rozšířili o nový sloupec s názvem Chatbot, kde si můžete vyfiltrovat sezení podle názvu chatbota, který sezení odbavoval. A pokud ještě s našimi boty nespolupracujete, ale rádi byste se o nich dozvěděli více, podívejte se na sekci na našem webu.

4) Stahování příloh ze sezení pomocí Public API

Na základě vašich požadavků jsme rozšířili podporu Public API o možnost stahování příloh z jednotlivých sezení. Funkcionalitu jistě využijete v případě, že vám během sezení posílají klienti dokumenty, se kterými dále pracujete v jiných systémech. Více informací se dozvíte v dokumentaci.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Proměnné u formulářů a Hero Cards jsou nově rozlišeny na Přednastavené, Systémové a Uživatelské. POZOR! Změna systémových proměnných může ovlivnit správný chod systému.

  • Přednastavené soubory, které se používají při odpovídání na e-mailovou konverzaci, jsou nově přehledně rozděleny do stromové struktury.

  • Opravili jsme zobrazení osobních údajů ze vstupního formuláře do sekce Informace o klientovi v operátorském rozhraní. Chyba nastala v případě, že se jednalo o nového klienta.

  • Opravili jsme chybu, kdy uživatel s právem Operátor neviděl v tabulce Sezení přehled poznámek od operátorů.

  • Opravili jsme zobrazení sdílených souborů u klientů na prohlížeči Internet Explorer.

  • V případě použití pravidla „Otevřít chat“ pro skryté tlačítko se již chat otevře.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated