2.35

Release 2.35

Nasazeno: 21. 1. 2020

Novinky v mluvii

1) Zvolte si sami, jaké typy souborů se do mluvii dostanou

Pro vyšší bezpečnost vašich dat a dat klientů jsme přidali možnost omezit typy souborů, se kterými můžete v mluvii pracovat. Operátoři a supervizoři mohou do mluvii nahrát jen povolené typy souborů. Omezení formátů platí i v případě sdílení souborů mezi operátorem a klientem. Vyšší míra zabezpečení se netýká jen chatu, ale také e-mailového klienta mluvii. Pokud do mluvii dorazí e-mail s nežádoucím typem souboru, operátor takovou přílohu nemůže stáhnout. Tuto funkci může nastavit server administrátor pro celou společnost. Pokud máte o omezení typů souborů zájem, rádi vám tuto funkci nastavíme. Neváhejte kontaktovat svého obchodníka nebo nám napište přes chat na našem webu.

2) Operátoři mohou stahovat soubory sdílené klientem jedním klikem

Pokud operátor s klientem společně pracuje nad sdílenými soubory, může pomocí nového tlačítka ihned stáhnout klientův soubor. Nově lze stáhnout také soubory z mluvii zobrazené v nabídce ke sdílení a ze souborů sezení.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • V tabulce Sezení jsme opravili pohled na přepis konverzací u probíhajících chatů.

  • Již se nezobrazuje úvodní věta v chatu na straně operátora v případě, že operátor pozve klienta do chatu přes sekci Návštěvníci.

  • V tabulce vláken e-mailů jsou opravené hodnoty ve sloupci “Status”. Nově odpovídají tomu, jak jsou použity v nastavení skupin.

  • Routing na celou skupinu respektuje operátory s vypnutým kanálem a na takové nepřiřadí klienta z tohoto kanálu.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated