2.36

Release 2.36

Nasazeno: 4. 2. 2020

Novinky v mluvii

1) Administrátor nyní muže přesměrovat živé sezení

Jako administrátor máte nyní plnou kontrolu nad probíhajícími sezeními. Kdykoli můžete živé sezení přesměrovat na jiného operátora nebo skupinu. Klient je o přesměrování informován systémovou hláškou v chatu. Pokud přesměrujete sezení na skupinu operátorů, chová se podle nastavení routingu dané skupiny. Funkci naleznete v detailu konkrétního sezení v přehledu živých sezení.

2) Zvukové notifikace budou jen tam, kde je chcete

Zvukové notifikace už vás nebudou rušit v situacích, ve kterých si to nepřejete. Administrátor nyní může nastavit pro vstup klienta do fronty, automatické přijetí klienta nebo vstup klienta do fronty zaneprázdněného operátora volbu „žádný zvuk“. Funkci naleznete v nastavení zvukových notifikací v nastavení Aplikace.

3) Operátor nyní může přijímat obrázky od klienta z Facebook Messengeru

Operátoři si mohou během konverzace s klienty z Facebook Messengeru vyměňovat už i obrázky. Soubory jsou pak dostupné v chatu, mezi soubory sezení a operátor je může také jedním klikem stáhnout.

Během sezení s klientem, který přišel z Facebooku Messengeru, můžete pracovat s obrázky, které Vám pošle. Vidíte je v chatu, v souborech sezení, nebo je můžete stáhnout do PC.

4) Umělá inteligence napomáhá odbavovat stále opakující se dotazy

Pokud Vás klienti zahrnují stále podobnými dotazy a operátoři používají některé šablony opakovaně, Mluvii se tyto scénáře samo naučí. Pokud si je aplikace jistá odpovědí, nabídne tuto šablonu operátorovi, aby ji nemusel sám hledat. Nápověda šablony se zobrazí nad chat inputem.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • V chatu se nyní jako hyperlink označují jen validní url adresy.

  • Opravili jsme chyby v akcích Adresáře kontaktů během ACW.

  • V tabulce všech emailů ve filtru „Operátoři” přibyla hodnota „žádný”.

  • Chatbot nyní umí přijmout klientův soubor.

  • Chatbot zpřístupní nahrání souboru klientovi, jen když je to žádané.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated