2.39

Nasazeno: 15. 4. 2020

Novinky v mluvii

1) Nahrávky z audio-video a telefonů máte hned po ruce

Jako administrátor si můžete nové přehrát nahrávky sezení přímo v mluvii. Můžete zkontrolovat jak audio-video záznam hovorů tak audio telefonních hovorů bez nutnosti jejich stažení. Nahrávky naleznete v tabulce sezení v detailu konkrétního sezení.

2) Nové oprávnění “pohled na operátory”

Jako administrátor společnosti můžete svým kolegům přidělit nové oprávnění „Pohled na operátory“. Vybraným kolegům tak můžete dát možnost kontroly stavu operátorů a jejich vytíženosti i úpravy dostupných kanálů bez toho, aniž by mohli zasahovat nastavení skupin, balíčků nebo dalších parametrů provozu. Oprávnění jednoduše upravíte v detailu uživatele v sekci Administrační oprávnění.

3) Volání z IP telefonie mluvii bez doplňků třetích stran

IP telefonie mluvii udělala zase jednou velký krok vpřed. Pro volání z mluvii na telefonní linky už nemusíte na operátorských stanicích instalovat dolpňky třetích stran, aby se hovor uskutečnil. Nově totiž využíváme pro volání technologii WebRTC a není tak nutné instalovat a konfigurovat doplňkový software typu microSIP. Abyste změnu provedli, stačí v nastavení telefonů u konkrétního operátora zvolit typ koncového zařízení “WebRTC”.

4) Operátor nemůže smazat kontakt z Adresáře kontaktů během sezení

Již se nestane, že by operátor jedním klikem omylem smazal kontakt včetně jeho historie. V operátorské sekci sezení a emaily tuto volbu nově operátor nemá.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Operátor volající pomocí IP telefonie na telefonní číslo klienta si může zapnout vyzváněcí tón.

  • Vylepšili jsme přidávání poznámky k e-mailu při práci v inboxu.

  • Nově mluvii může nahrávat i telefonní hovor.

  • Operátor může stáhnout nebo otevřít soubor přímo z historických sezení.

  • Upravili jsme sekci “Uživatelé” pro zjednodušení vaší práce.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated