2.40

Nasazeno: 5. 5. 2020

Novinky v mluvii

1) Živý pohled na routing

Máme dobrou zprávu pro všechny pozorné administrátory v mluvii. Přidali jsme pro vás možnost živého pohledu na routing příchozích požadavků. Nová funkce vám pomůže s ověřením správného nastavení routingu i řízením kapacit operátorů. V reálném čase můžete sledovat příchozí požadavky klientů ze všech kanálů a jejich přiřazení do skupin operátorů nebo konkrétním operátorům.Můžete se také vrátit v čase a zjistit, jak se provoz vyvíjel např. ráno nebo včera. Přímo v grafu můžete zobrazit detail konkrétního sezení a jiné interakce, filtrovat kanály nebo zobrazit vazby mezi požadavky a operátory. Chtěli byste používat pohled na živý routing i ve své společnosti? Napište nám přes chat na našem webu.

2) Snadné nastavení balíčku přes Public API

Nyní můžete přes Public API měnit nastavení widgetů. Můžete například zapínat a vypínat zobrazení widgetu, nastavovat jeho formuláře, barvy, odsazení a další. Toto jistě oceníte mnohem víc, pokud už nyní k našemu API přistupujete automatizovaně pomocí vlastních scriptů. Pak můžete i toto nastavení upravovat hromadně pro více widgetů současně bez nutnosti proklikávat se aplikací. Jak na to se dozvíte v dokumentaci.

3) Generování pozvánek přes Public API

Pomoci Public API můžete nyní hromadně generovat pozvánky do showroomu v podobě URL linku. Pozvánky můžete generovat pro konkrétní operátory a rozesílat je následně klientům.

4) Chatbot s delšími texty v tlačítku

Chatbot nyní umožňuje zobrazit tlačítka s delším textem. Nově nebudete limitováni malým počtem použitých znaků.

5) Přidali jsme info zprávu o ukončení sezení po 24 hodinách u kanálů WhatsApp a FB Messenger

Vzhledem k politice Facebook Messenger a WhatsApp jsou zprávy klientů z messengerů automaticky ukončeny po 24 hodinách, pokud je operátor nestihl v této lhůtě vyřídit. Aby vaši klienti nezůstali bez odpovědi, přidali jsme do mluvii automatickou zprávu, která bude klientovi odeslána. Požadavek nebude v mluvii po 24 hodinách vidět, ale klient se vám může kdykoli připomenout znovu.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Zásadní úprava routingu pro vyšší výkon (objem příchozích požadavků).

  • Úpravy v dotazech do databáze pro rychlejší tabulky v mluvii.

  • V exportu z API jsme sjednotili typy některých prázdných hodnot.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated