2.42

Nasazeno: 16. 6. 2020

Novinky v mluvii

1) Import kontaktů do Adresáře z CSV

Používáte náš Adresář kontaktů a rádi byste rozšířili svou klientskou databázi o vlastní sadu kontaktů? Máme pro vás dobrou zprávu. Kontakty můžete do mluvii nahrát hromadně přes tabulku CSV. Stačí otevřít sekci Adresář kontaktů a stisknout tlačítko „Nahrát CSV”. Rozhraní vám umožňuje použít pouze vybrané sloupce z CSV. Od této chvíle se vám v mluvii neztratí jediný záznam o komunikaci s vašimi klienty.

Toto oceníte zejména v dalších verzích aplikace. Připravujeme pro vás totiž sekci pro správu a provoz odchozích telefonních kampaní, abyste byli klientům ještě blíž.

2) Zvukové notifikace můžete nyní přehrát ve smyčce

Pro upozornění na příchod klientů do fronty můžete nastavit přehrání zvuku ve smyčce. Už se vašim operátorům nestane, že klient zazvoní jednou a zapomenou na něj. V aplikaci samozřejmě zůstává možnost vlastního výběru zvuku i kombinování zvuků s dalšími pravidly.

3) Balíček nyní nemůže mít routing bez cíle

Pokud zapomenete do routingu přidat skupiny, tento routing nelze přiřadit k balíčku. V použitém routingu také není možné odstranit všechny cíle. Nemusíte se tedy bát, že by příchozí požadavky zmizely jen tak bez povšimnutí.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Stisknuté tlačítko chatbota nyní vypadá jako zpráva od klienta.

  • Už se nebudete setkávat se starými „zaseknutými” sezeními v živých tabulkách.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated