2.43

Nasazeno: 7. 7. 2020

Novinky v mluvii

1) Ve videohovoru může spolupracovat více operátorů najednou

Po naší nedávné produktové novince, zapojení více operátorů do chatového sezení, přichází další krok. Operátoři se nyní mohou potkat ve větším počtu také ve video hovoru. Nová funkce se hodí třeba v případě, kdy operátor potřebuje asistenci kolegy nebo potřebuje zákazníka propojit s jinou pobočkou své společnosti. Operátor, který zahájil sezení, může dostupné kolegy připojit kdykoli během hovoru.

Chtěli byste více informací k nové funkci nebo byste si ji rovnou chtěli nechat aktivovat pro svou společnost? Napište nám na chatu našem webu.

2) Administrátor může některému z operátorů zpřístupnit sekci Metriky operátorů

Operátor, který má vaši důvěru, vám konečně může pomoci se zpracováním výkazů, díky přístupu do Metrik operátorů. Oprávnění můžete zapnout v nastavení uživatelů v sekci oprávnění.

3) Administrátor může nastavovat parametry společnosti

Zpřístupnili jsme pro vás nastavení společnosti, které zahrnuje přidávání a nastavení tenantů, správu bezpečnosti, povolené typy souborů a další. V oprávněních také zvolíte, zda se operátoři mohou sami přepínat z jednoho kanálu na druhý. Můžete tedy mít plnou kontrolu nad tím, jak jsou příchozí požadavky distribuovány.

4) Operátor může využít mluvii číselníku i pro IVR číselnou volbu

Pokud se operátor z mluvii dovolá do jiné společnosti, kde ho uvítá IVR, může provést volbu pomocí číselníku stejně snadno, jako by volal z telefonu.

5) Správce společnosti může definovat podobu odchozího čísla

Pokud máte ve společnosti více čísel pro příchozí požadavky, můžete si sami definovat podobu čísla, které se zobrazí vašim klientům, když jim zavoláte vy. Potřebujete poradit s nastavením? Napište nám napište přes chat na našem webu.

6) Stav operátora se nově nachází pod ikonou Profilu vespod levé lišty

Pokud je operátor nepřítomen, může během této pauzy změnit důvod nepřítomnosti například z „oběd” na „jednání” a nemusí se mezitím přepínat do stavu online. Toto nastavení nově najdete pod ikonou Profilu operátora.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • tlačítko pro odeslání zprávy na straně klienta má nový vzhled

  • pokud je v jednom sezení více operátorů, jejich vazba je zobrazena i ve vizualizaci routingu

  • filtrování dle data je nyní optimalizováno pro příjemnější užívání

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated