2.44

Nasazeno: 28. 7. 2020

Novinky v mluvii

1) Automatická anonymizace sezení

Všechna historická sezení se mohou anonymizovat automaticky. Nemusíte se tak bát, že by někdo zpětně zneužil citlivá data. Nastavení můžete provést v sekci Aplikace a pro každý tenant je možné zvolit jiný časový úsek.

2) Routing pro Facebook Messenger a WhatsApp

Spravujete více facebookových stránek nebo komunikujete s klienty přes více WhatsApp telefonních čísel? Pak vás určitě potěší, že jsme i pro tyto kanály vytvořili možnost vlastního nastavení routingu. Můžete tak jednoduše a přehledně určit, kam budou požadavky klientů z Facebook Messengeru nebo WhatsAppu směřovat.

3) Boti přicházejí na pomoc s obsluhou Facebook Messengeru a WhatsAppu

S komunikací se zákazníky přes platformy Facebook Messenger a WhatsApp vám od teď mohou pomáhat i boti. Můžete tak svým operátorům odlehčit práci například od nejčastějších dotazů. Chatboti mohou se zákazníky na každé z platforem komunikovat podporovanými formáty. Pokud máte zájem o zapojení nových pomocníků, napište nám do chatu na našem webu.

4) Chatboti umí posílat Hero Cards

A chatboti se naučili ještě jeden nový kousek. Interaktivní formuláře Hero cards, které s oblibou používáte při chatové komunikaci, mohou nyní posílat také chatboti. Od klientů tak můžete získat důležité údaje i v případě, že se odpojí dříve, než jim mu stihne věnovat operátor. Stačí nám napsat do chatu na www.mluvii.com a novou možnost vám rádi představíme.

5) Rozšířené důvody ukončení sezení

U sezení můžete nově sledovat detailnější důvody jeho ukončení. Například budete vědět, jestli se odpojil operátor nebo klient zavřel okno prohlížeče během konverzace.

6) Časová osa routingu v detailu sezení

V detailu sezení nově najdete také časovou osu, která zobrazuje detailní historii routingu tohoto sezení. Je zde například vidět, kdy bylo sezení vytvořené nebo kdy vstoupilo do fronty. Díky tomu si uděláte ještě lepší obrázek o efektivitě vašeho provozu.

7) Přichází vylepšený co-browsing a s ním i možnost sdílení obrazovky pro více operátorů v sezení

Co-browsing mezi klientem a operátorem je zase o kousek jednodušší. Klient již nemusí instalovat rozšíření do prohlížeče, aby se operátor mohl začít pohybovat na jeho stránce. Toto je možné také v sezení, ve kterém se nachází více operátorů. Během hromadného chatu nebo video hovoru mohou sdílet obrazovku nebo používat funkci co-browsing stejně snadno jako jsou zvyklí z komunikace 1:1.

8) CTA se zobrazí i u balíčků ve stavu offline nebo busy

Používáte rádi CTA s textem nebo obrázkem u vašich balíčků? Nyní je můžete zobrazovat u widgetu nejen, když je balíček online, ale po celou dobu. Nastavení provedete pomocí pravidel pro tlačítko, které následně připnete k widgetu v nastavení balíčku.

9) Rozšíření automatického tagování

Protože víme, jak důležitý je zpětný přehled o sezeních, rozhodli jsme se vylepšit možnosti jejich tagování. Nově můžete rozlišovat, jestli tag vzešel ze zprávy od operátora nebo klienta. Přidat můžete také více skupin podmínek nebo možnost splnění jen některých z nich.

10) HMAC autentifikace šifrovaných dat posílaných do mluvii

Data, která posíláte šifrovaná do mluvii z vašeho systému, můžete nyní navíc autentizovat pomocí HMAC klíče. Více info naleznete v dokumentaci. V případě zájmu o tuto funkci nám napište do chatu na www.mluvii.com.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Pojmenovali jsme záložky tabů prohlížeče podle sekcí aplikace.

  • Import CSV zabere nyní méně času.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated