2.48

Nasazeno: 20. 10. 2020

Novinky v mluvii

1) Telefonní kampaně jsou ještě chytřejší

Konečně vám můžeme představit prediktivní telefonní kampaně. Odchozí kampaň můžete nastavit tak, aby sama navolávala více klientů, než kolik máte právě operátorů k dispozici. Stačí nastavit obvyklé procento dovolatelnosti kontaktů a kampaň už si poradí. Tím šetříte čas svých operátorů na lince, zvyšujete jejich efektivitu a šetříte peníze na provoz call centra.

2) Náhledy webových stránek v chatu

Náš chat opět podporuje o jednu vychytávku navíc. Pokud posíláte klientům odkazy na webové stránky, oba uvidíte hezký náhled v chatu. Vykreslí se titulek stránky, nadpis, náhledový obrázek a část textu.

3) Ještě lepší sekce Výkonnost

Sekce Výkonnost je zase o krok dále k dokonalosti. Nyní zde můžete najít počet odeslaných offline formulářů a také můžete zjistit, kolik sezení za daný den proběhlo. Toto příjemné vylepšení mohou využívat všichni naši klienti a my budeme rádi za zpětnou vazbu.

4) Z parametrů jedním proklikem do externích systémů

Pokud veškeré údaje o klientech udržujete ve vlastním externím CRM, můžete si nyní u každého sezení vložit do callparametru odkaz, který odkazuje na konkrétní místo v tomto CRM. Od té chvíle se tento prokliknutelný odkaz vždy objeví v parametrech u příchozího sezení a vy tak už nemusíte zákazníka zdlouhavě hledat.

5) Velikost fronty skupiny v routingu je nyní nastavitelná

Už se nebudete muset nadále potýkat s neomezenou velikostí fronty skupiny. Routing “na celou skupinu” má stejné chování jako routing “postupně dle operátora”. Nastavit si můžete widget, jehož stav se v závislosti na velikosti fronty bude měnit z online na busy či offline.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Při zakládání uživatelů již nemusíte zadávat pohlaví. Nikde v aplikaci již nefiguruje.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated