2.50

Nasazeno: 08. 12. 2020

Novinky v mluvii

1) Přehlednější menu v mluvii

Máme pro vás zbrusu novou navigaci v aplikaci mluvii. Nové menu je nyní ještě přehlednější díky konkrétním popisům ikon. Pokud si jednotlivé sekce zapamatujete, jednoduše popisy skryjte a získejte tak prostor navíc.

2) Jako administrátor můžete uvolnit i vytížené operátory

Role administrátora získává nový nástroj k ještě řízení operátorů během provozu call centra. Pokud potřebujete některé operátory uvolnit například na školení, jednoduše přepněte jejich stav na „away”. V tu chvíli mohou ještě tito operátoři vyřídit rozpracované požadavky, ale už na ně nepřijdou žádné nové.

3) Mějte blokování klientů pod kontrolou

Rozhodněte, zda mohou operátoři v konkrétním tenantu zablokovat klienty či nikoliv a mějte tak důvody blokování pod kontrolou. Volbu naleznete v expertním nastavení. Pokud tuto možnost operátorům znemožníte, stále můžete banovat klienty jako Administrátor.

4) Editace uživatelů přes API

Přes mluvii API můžete nyní také zakládat a deaktivovat uživatele nebo jim resetovat heslo. To jistě oceníte při správě uživatelů napříč více aplikacemi. Více naleznete informací naleznete v dokumentaci.

5) Nové metriky Wallboardu

Sledujte, jak v reálném čase vaše call centrum zvládá příchozí požadavky. U všech kanálů nyní najdete novou metriku “průměrná doba sezení” a u příchozích hovorů jistě oceníte přehled o počtu nepřijatých sezení, tzv. “abandon rate”. V reálném čase tak vidíte, jak vaše call centrum zvládá příchozí požadavky.

6) Callparametry ve Feedback formuláři

Nyní můžete do Feedback formuláře přidávat i vlastní callparametry, díky čemuž získáte ještě komplexnější feedback od zákazníka. Přidejte do svých formulářů například seznamy s checkboxy a hodnoty se vám propíší do parametrů, podobně jako u vstupního nebo offline formuláře.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Operátorům se po delší době neaktivity již nezobrazí bílá obrazovka s nápisem „Přístup odepřen”

  • Operátoři opět uvidí poznámky u svých sezení

  • Výsledek sezení i poznámka se ukládá automaticky i v případě uběhnutí odpočtu ACW

  • Routing e-mailů na celou skupinu nově přiřadí e-maily i operátorům, kteří nejsou v danou chvíli online

  • Při vytáčení hovoru již není možné minimalizovat číselník

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated