2.52

Nasazeno: 02.02.2021

Novinky v mluvii

1) Pozadí pro videohovor

Vašim operátorům, pracujícím na home office, už nemusí být nepříjemné, že při videohovorech klienti vidí přímo do jejich bytu. Nyní jim můžete na úrovni celého tenantu nastavit jednotné pozadí a to buď konkrétní obrázek a nebo rozostření reálného pozadí.

2) Atraktivní Offer cards

Využijte při tvorbě vlastních Hero Cards nebo formulářů nový prvek, díky kterému můžete zvýšit prodeje přes chat až o 10 %. Přímo do karty vložte obrázek nebo video, které pomocí URL odkazu navede klienta na konkrétní zboží nebo službu. Prvek najdete při editaci karty/formuláře v rozbalovacím menu pod “Přidat”. Tento prvek můžete využít samostatně a nebo zakomponovat do již vytvořených Hero Cards/formulářů.

3) Kontrola stavu hovoru přímo v číselníku

Během telefonátu s klientem můžete přímo v mluvii číselníku kontrolovat, v jakém stavu váš hovor právě je. Jednoduše tak poznáte, zda jste stále ve fázi vyzvánění a nebo už jste připojeni k živému hovoru.

4) Externí telefon jako nový cíl v routingu

Pokud potřebujete, aby se vám klienti dovolali ve výjimečných případech například i mimo pracovní dobu nebo o svátcích, můžete ty nejdůležitější požadavky přesměrovat na externí telefon. Stačí jej přidat v routingu jako cíl.

5) Možnost výběru čísla, ze kterého operátor volá klientům

Pokud má vaše společnost k dispozici více telefonních čísel nastavených v mluvii, operátor si nyní může vybrat, ze kterého volá klientovi. Záleží ale na vás, zda to operátorům povolíte.

6) Automaticky přiřazené parametry z adresáře kontaktů

Pokud se příchozí klient přesně shoduje s adresářem kontaktů, je tento záznam k sezení přiřazen automaticky a parametry klienta jsou použity v routingu pro všechny další sezení.

7) Editace tagů v Public API

Automatické přiřazování tagů je nyní možné i v konverzacích s chatbotem. Tagy můžete upravovat, případně hromadně editovat v našem API a přes nové koncové body v Public API může s tagy pracovat i chatbot.

8) Integraci s WhatsApp jsme zase o něco vylepšili

Komunikace skrze WhatsApp je stále oblíbenější a tak můžete mít v jednom tenantu připojených i více účtů. Pro lepší přehlednost jak pro vás, tak vaše klienty, si nyní můžete v nastavení přidat profilový obrázek a další popis společnosti. Pro připojení nového WhatsApp účtu nám napište přes chat na našem webu.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • V tabulce sezení nyní budete mít uložené sloupce, které si zvolíte, i po opětovném přihlášení.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated