2.7

Release 2.7

Nasazeno: 25. 9. 2018

Novinky v mluvii

1) Nové tlačítko mluvii pro Callback

Připravili jsme si pro vás zbrusu novou podobu tlačítka pro Callback. Tlačítko se chová podobně jako chatové, jen se klient po zadání jména a telefonního čísla spojí s operátorem přes Showroom. Operátor zavolá klientovi na mobilní telefon a společně mohou využít další funkce mluvii.

2) Úprava modálního okna pro výběr tlačítka

Pro lepší přehlednost jsme rozdělili výběr tlačítek na možnosti Chat, Callback a Videohovor. V případě, že nechcete využít podobu přednastavených tlačítek, můžete deaktivovat možnost “Zobrazit tlačítko” nebo využít vlastní obrázek tlačítka.

3) Smazání informací o uživatelích pomocí PublicAPI

Pokud nechcete uchovávat osobní údaje o uživatelích či jejich sezeních, můžete je pomocí našeho Public API smazat. Již nemusíte mít obavy s uchováváním osobních údajů a řešením v případě, že se vám ozve klient s požadavkem o jejich smazání. Více informací naleznete na https://docs.mluvii.com/guide/pro-it-specialisty/rest-api.html.

Na základě vaší zpětné vazby jsme opravili:

  • Okamžité přeroutování čekajících klientů od operátora v případě zavření aplikace. Nově se čekající klienti přeroutují po 30 sekundách od zavření aplikace v případě, že operátor odbavuje nějakého klienta (aktivní sezení se ukončí) a po 5 vteřinách pokud žádného klienta neodbavuje.

  • Zobrazení špatné systémové zprávy v případě, že klient zavřel prohlížeč s probíhajícím sezením.

  • Zobrazení tlačítka v chatu “Pokračovat zde” pro klienty s Internet Explorer.

  • Schovaný scrollbar u přepisu konverzace v sekci Sezení.

  • Chování rozšíření pro Google Chrome po nainstalování. Aktuálně je zobrazeno okno pro vybrání okna sdílení otevřeno hnedka po nainstalování.

  • Překlady a popisky v různých částech aplikace.

Last updated