2.75

Nasazeno: 16. 9. 2021

Novinky v mluvii

1) Nová podoba aplikace

Připravili jsme pro vás nové uživatelské rozhraní tak, abyste se v něm cítili ještě více jako doma. Čeká na vás dynamické chování aplikace, nová sekce Licence, ve které můžete kontrolovat užívání vašich licencí v čase a v neposlední řadě také nové umístění uživatelského profilu. To nyní najdete v pravém horním rohu.

2) Ještě chytřejší routing

Při nastavování routingu nyní můžete v jeho cílech přidat podmínku na počet volných slotů. Pokud máte například seniorní skupinu operátorů, která řeší specifické požadavky, ale nyní je méně vytížená, můžete na ni dočasně routovat i obecnější požadavky. Pokud máte o tuto funkci zájem, neváhejte nás kontaktovat na sales@mluvii.com.

3) Rozšíření Public API

Přes Public API nyní můžete získat historii routingu konkrétního sezení nebo e-mailu. Je zde také informace, na jaké skupiny bylo sezení routováno, nebo v jaké frontě čekalo. Informace získáte voláním GET na endpointy: https://app.mluvii.com/api/v1/EmailThreads/{{threadId}}/routingHistory https://app.mluvii.com/api/v1/Sessions/{{sessionId}}/routingHistory

4) Vyhodnocení routingu živě

Klientovi můžete přidávat callparametry během jeho aktivity na stránce. Nově se na základě těchto parametrů živě vyhodnocuje routing a tím se může měnit stav widgetu pro konkrétního klienta. Například se klient přihlásí do e-shopu a vy v tu chvíli máte informace o jeho nákupech. Na základě toho mu můžete zpřístupnit konkrétní skupiny operátorů.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Opraveny stavy operátora při odchozím hovoru

  • Vylepšená kontrola připojení e-mailové schránky

Last updated