2.89

Nasazeno: 6. 4. 2022

Novinky v mluvii

1) Šablonové zprávy s hyperlinky

I tentokrát jsme vyslyšeli vaše produktové přání a vylepšili jsme fungování šablonových zpráv. Do šablon pro webchat a e-mail můžete nově vkládat hyperlinky na libovolné webové stránky. Odkaz ze zprávy se pak klientovi ve webchatu zobrazí včetně thumbnail obrázku a informacích o webu.

Spolu s touto úpravou získali také operátoři možnost vkládat a formátovat odkazy ve webchatu během komunikace s klientem.

2) Rozšířili jsme Public API

Naše Public API se dál rozšiřuje a od verze 2.89 přes něj můžete spravovat tenanty a filtrovat uživatele podle tenant ID. Při založení uživatele tak hned dostanete informaci, zda uživatel již existuje a jeho user ID. Nově můžete přes API dokonce přepojit sezení.

3) Rozšíření aktivit zasílaných webhooky

Přes webhook nyní dostanete informaci o všech aktivitách, které se staly v sezení v reálném čase. Novinku můžete použít například pokud spravujete vlastní wallboardy mimo aplikaci mluvii.

4) Nastavení balíčků

Pokud vytvoříte nový balíček, bude tlačítko na stránce vypadat ještě lépe. Upravili jsme defaultní odsazení od okrajů stránky. Nadále však můžete nastavit vlastní hodnoty pro velikost i odsazení widgetu v sekci Webchat - Tlačítko.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Opraven případ, kdy chatbot nedostal informaci o dostupnosti operátorů.

  • Vylepšili jsme nastavení infrastruktury, kdy byl problém se spojováním hovorů.

  • Filtrování sezení v tabulce je nyní rychlejší a spolehlivé.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated