2.9

Release 2.9

Nasazeno: 23. 10. 2018

Novinky v mluvii

1) Historie chatů u klienta

Nově lze v Expertním nastavení povolit zobrazení kompletní historie chatů na straně klienta. Vaši klienti tuto možnost jistě ocení, proto neváhejte a upravte si nastavení. Pokud si s nastavením nevíte rady, obraťte se na nás přes chat na našem webu. :-).

2) Zobrazení videohovorů na mobilech

Víme, že uživatelé řeší stále větší část online komunikace i nákupů přes mobilní zařízení. To byl také důvod, proč jsme se rozhodli směřovat naši pozornost na úpravu zobrazení videohovorů na mobilech. Dejte nám vědět, jak jste s úpravou spokojeni pomocí zpětné vazby přímo v aplikaci :-).

3) Odebrání možnosti “Fixní pozice” v nastavení balíčků

Snažíme se navrhovat co nejintuitivnější a maximálně přehledné rozhraní. To vždy neznamená pouze přidávání nových funkcionalit, ale také odebírání těch, které v aplikaci nakonec nenašly své uplatnění. Proto jsme se rozhodli odebrat z nastavení balíčků možnost nastavení „Fixní pozice”. Doufáme, že se na nás za to nebudete zlobit :-).

4) Podpora dalších jazyků v mluvii

Našemu obchodnímu týmu se úspěšně daří otevírat spolupráce i za hranicemi České republiky. Jsme tedy rádi, že vám můžeme představit nově podporu ruštiny a kazaštiny.

Na základě vaší zpětné vazby jsme opravili:

  • Propisování údajů z vlastních vstupních formulářů pomocí CallParams.

  • Automatické otevírání chatu na straně klienta při pozvání přes sekci Návštěvníci. Chat se nově klientovi zobrazí až poté, co operátor odešle zprávu.

  • Vyzvánění aplikace v případě, kdy klient opustil frontu před jeho přijetím.

  • Problémy se zobrazením vstupního a výstupního formuláře na operačním systému iOS.

  • Špatné zobrazení chatu u mobilních telefonů s operačním systémem iOS.

Last updated