Česky
Search
K
Links

2.90

Nasazeno: 21. 4. 2022

Novinky v mluvii

1) WhatsApp Message Templates poprvé v mluvii 🆕

S radostí vám představujeme rozšíření kanálu WhatsApp, po kterém mnozí z vás toužili a další toužit budou. Message Templates jsou formátem, který vám umožní používat nové obsahové formáty a v budoucnu i proaktivně kontaktovat klienty na WhatsAppu. Pro firemní whatsappové účty přináší komunikaci s bohatou funkční výbavou. Na co se můžete v Beta verzi těšit?
Message Templates přinášejí do mluvii rozšíření obsahu i funkcí kanálu. Templates se skladbou podobají Hero cards, které dnes v mluvii používáte ve Webchatu nebo Apple Messages. V komunikaci s klienty můžete nově z mluvii odesílat karty složené z:
  • textu,
  • obrázku,
  • videa,
  • dokumentu,
  • tlačítek pro rychlou odpověď,
  • call to action tlačítek nebo
  • vlastního záhlaví a zápatí.
Operátoři mohou do textu šablon dosazovat vlastní text za proměnné, například jméno zákazníka, číslo smlouvy nebo jiné personalizované údaje. Tuto funkci jsme přenesli i pro Hero cards ve WebChatu.
Rádi vám představíme všechny možnosti, které Message Templates skrývají. Zapojte se do Beta verze a objevte nové příležitosti v péči o zákazníky.
Stačí nám napsat na WhatsAppu, chatu nebo se zeptat svého obchodníka.

2) Operátoři mohou tagovat i ukončená sezení

Jistě se i ve vašem call centru najdou situace, kdy operátor potřebuje zanechat informaci u ukončeného sezení pro další práci s klientem. Proto jsme přidali nové oprávnění, které operátorům umožní tagovat sezení i po jejich ukončení 🏷️. Mohou tak například označit, na která sezení zpětně reagovali, nebo jaký zmeškaný hovor odbavili. Nastavení naleznete ve správě uživatelů v sekci Administrační oprávnění na úrovni tenantu.

3) Sezení můžete přepojit i přes public API

Rozšířili jsme naše REST API o možnost přesměrování živého sezení. Toto oceníte, pokud potřebujete mluvii integrovat s dalšími systémy

4) Vyhledávání při přesměrování

Jako operátor nyní rychle a snadno vyhledáte fulltextem kolegu, na kterého chcete sezení přesměrovat.

5) Vytočte číslo jedním klikem

V detailu telefonních sezení můžete nově jedním klikem vytočit číslo klienta, a to buď kliknutím do odkazu čísla nebo ikonou 📞 . Nová funkce tak operátorům ušetří čas a pomůže například při navolávání zmeškaných hovorů. Klientovo číslo můžete také rychle zkopírovat jako je to u dalších parametrů v detailu sezení.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Upravené zasílání odkazů na obrázek společně s textem
  • Oprava duplicitních polí při spojování kontaktů
  • Vizualizace routingu - operátor ze smazané skupiny už jde odfiltrovat
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)
Last modified 1yr ago