2.91

Nasazeno: 4. 5. 2022

Novinky v mluvii

1) Nahrávky A/V hovorů, které se ve světě neztratí

Audio a video nahrávky v mluvii se dočkaly významného posunu. Intenzivně jsme pracovali na jejich stabilizaci a možnostech monitorování správného ukládání. Mimo to máte nově možnost se rozhodnout, jestli chcete nahrávky ukládat spojené nebo rozdělené podle obsahu obrazovky operátora, klienta a sdílené plochy. Toto nastavení je konfigurovatelné na úrovni tenantu a můžete požádat o jeho úpravu na našem helpdesku.

2) Údaje o zmeškaných hovorech najdete v API

Pokračujeme v rozšiřování veřejného API mluvii, abychom vám usnadnili přístup k vlastním pohledům na provoz call centra. Poslední novinkou je rozšíření, které umožňuje z mluvii získat kompletní historii telefonních hovorů včetně zmeškaných. Jednoduše se dozvíte jak dlouho klienti ve frontě čekali, než telefon položili, nebo jaké volby v IVR stiskli.

3) Přepisy webchatů se odesílají i s přílohami

Klienti, kteří si vyžádali zaslání přepisu webchatového sezení na e-mailovou adresu, nově obdrží záznam konverzace včetně přiložených souborů v původní velikosti. Tato funkce bude znemožněna, pokud máte v nastavení tenantu povoleno mazání souborů po ukončení sezení. Pokud si nejste jisti, podívejte se do sekce Aplikace a zkontrolujte všeobecná nastavení.

4) Vylepšili jsme stavy uživatelů, na které chcete přesměrovat sezení

Při přesměrování sezení na operátora nebo skupinu operátorů dostanete spolehlivou informaci o tom, v jakém stavu se nachází a jestli mohou sezení přijmout hned nebo po ukončení vlastního sezení. Operátoři tak mohou lépe pracovat s čekajícím klientem předtím, než ho přesměrují.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Na blacklist můžete zařadit i zlobivé klienty z offline kanálů

  • Lze editovat použitelnost systémových callparametrů

  • Video od klienta v přepisu sezení už lze přehrát

  • Náhled obrázku zaslaného pomocí hypertextového odkazu bude již vidět celý

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated