2.92

Nasazeno: 18. 5. 2022

Novinky v mluvii

1) Přehled nad zpoplatněnými zprávami WhatsApp

WhatsApp for Business je ve stále větší oblibě a intenzivně pracujeme a vývoji dalších funkcionalit. Jednou z nich je i možnost stažení detailního přehledu o zpoplatněných a nezpoplatněných zprávách, které ve vybraném měsíci přes váš WABA účet prošly. V přehledu naleznete podrobnosti o jednotlivých zprávách ze zdrojů Meta spárované s ID sezení z mluvii. Data se začínají ukládat s nasazením verze 2.92 a není možné je získat zpětně. Export vyúčtování můžete provést přímo v záložce Vyúčtování v nastavení vašeho WABA účtu v mluvii.

2) Synchronizace WhatsApp šablon

Vytvořili jste si novou WhatsApp šablonu, která prošla schválením a chcete ji začít ihned používat? Nyní můžete takové šablony nahrát rychle do mluvii tlačítkem "Synchronizovat" v nastavení WhatsApp v mluvii.

3) Chatbot zahájí konverzaci sám i v mobilní aplikaci

Chatboti už umí zahájit konverzaci ihned po vstupu klienta také v chatu v mobilní aplikaci. Vaši se už nemusí zdržovat psaním do chatu, chabot se jich ujme a nabídne pomoc s řešením jejich požadavku. Tuto funkci můžete ovládat v sekci Všeobecné nastavení chatbotů.

4) Přepis routingu se řadí chronologicky

Pokud vás zajímá, jak probíhalo routování konkrétního sezení, budete potěšeni zprávou, že v detailu sezení nově najdete seřazený přepis routingu v chronologické časové posloupnosti od shora dolů. Investigace průběhu routingu u jednotlivých sezení pro vás teď bude ještě jednodušší.

5) Prohlédněte si média a soubory z detailu sezení

Chcete si prohlédnout, jaké soubory si v konverzacích posílají operátoři, klienti a nebo chatboti? V detailu sezení nyní máte možnost pohodlně zobrazit všechny zaslané soubory nebo přehrát videa jedním klikem.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Opravené prokliky do kampaně z pravidel, která jsou v kampani použita.

  • Při kopírování e-mailové adresy do chatu se již nezobrazuje "mailto:" ale jen formát adresy

  • Odkaz na operátora v tabulce Sezení opět funguje

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated