2.93

Nasazeno: 2. 6. 2022

Novinky v mluvii

1) Revoluce ve WhatsApp messagingu přichází do mluvii

Přinášíme žhavou novinku pro všechny milovníky WhatsAppové komunikace s klienty. Pokud už jste si začali s WhatsApp templates, které jsme představili ve verzi 2.90, získáte možnost kontaktovat klienty na WhatsAppu prostřednictvím předem schválené Template Message i po více než 24 hodinách od jeho poslední zprávy. Sezení obnovíte pomocí tlačítka Kontaktovat klienta 💎 z historických sezení a v nově otevřeném sezení můžete z role operátora zaslat jednu ze schválených Message Templates, které jste si se svým WABA účtem v mluvii synchronizovali z prostředí 360dialog. Máte dotazy k fungování WhatsApp Message Templates nebo použití funkce kontaktování klienta? Napište nám na sales@mluvii.com, do chatu na webu nebo třeba přímo na mluvii WhatsApp.

2) Filtrujte kontakty během kampaně

Během kampaně nyní můžete filtrovat kontakty podle stavů nebo data poslední změny kontaktu. Hned tak máte přehled, které kontakty již byly navolány, nebo zda kampaň probíhá dle vašich představ.

3) Snadnější připojení inboxu pomocí Microsoft identity

Před připojením nového inboxu jednoduše v mluvii vytvoříte Microsoft identitu pomocí přihlášení do MS Azure. Následně můžete vytvořit v mluvii schránku, který připojíte pomocí této Microsoft Identity. Vše je bezpečné a rychlé. Přečtěte si návod v naší dokumentaci.

4) Obsluhujte více účtů Apple Messages z jednoho tenantu

Používáte Apple Messages for Business, nebo o tomto kanálu bohatém na exkluzivní formáty teprve uvažujete? Pak pro vás přinášíme milou novinku, díky které budete moci napojit do tenantu další účet Apple Messages. Díky tomu můžete obsluhovat například několik účtů pro rozdílné značky a zachovat přitom rozdílné routingy, obsluhující skupiny operátorů nebo speciální parametry Apple Intent či Apple Group.

Zajímá vás, jak registrace nového business účtu Apple Messages vypadá? Podívejte se do naší dokumentace nebo nás kontaktuje v chatu na webu.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Opravené automatické ignorovaní e-mailů.

  • Správné linky prokliku na operátora z detailu routingu v sezení nebo e-mailu

  • Odstraněny některé komplikace s vytvářením a mazáním dashboardů

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated