2.94

Nasazeno: 21. 6. 2022

Novinky v mluvii

1) Okénko klienta můžete během A/V hovoru libovolně přesouvat

Jste zvyklí vést audio-video hovory s klienty, ale na operátorské ploše byste potřebovali více svobody? Máte ji mít. Okénka operátora a klienta od sebe můžete snadno odepnout a přesunout klienta na libovolné místo na ploše nebo třeba na druhý monitor tak, aby vám nevadilo v náhledu v pravém spodním rohu. Stačí kliknout do náhledu klientova okna a myší přetahovat po ploše. Stejně snadno okno vrátíte na původní místo jedním klikem.

2) Statistiky e-mailové komunikace nově v reportech Výkonnost

Dobrou zprávy máme pro všechny uživatele firemních schránek v mluvii. O odle operátora. tom, jak si vaši operátoři vedou v odbavování e-mailů, budete mít jasný přehled v reportingové sekci Výkonnost. Do dashboardů si nově můžete přidat statistiky o zpracování emailů, jako jsou průměrný čas zpracování nebo počet e-mailů podle operátora.

3) Přepisy konverzací jsme naučili hovoriť po slovensky

Posíláte často svým zákazníkům přepisy chatových konverzací a e-mail? U této užitečné funkce jsme se rozhodli pro prolomení jazykových bariér a systémové zprávy u přepisů překládáme také do slovenštiny.

Jazyk je určen primárním nastavením jazyku klientova prohlížeče, obsah chatů samozřejmě zůstává beze změny. V případě nastavení jiného jazyku prohlížeče obdrží klient systémové hlášky v přepisu v angličtině.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Už lze přesměrovat sezení jen na operátora, který má daný kanál přístupný

  • Oprava API v případě vyvolání telefonního hovoru na zabanovaného klienta

  • Odstraněna některá zbytečná tlačítka na přechod mezi sekcemi nastavení

  • Formulář, který je používán v balíčku, nově nejde smazat

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated