2.95

Nasazeno: 26. 10. 2022

Novinky v mluvii

1) Stabilnější a rychlejší aplikace

Jste zvyklí vést audio-video hovory s klienty, ale na operátorské ploše byste potřebovali více svobody? Máte ji mít. Okénka operátora a klienta od sebe můžete snadno odepnout a přesunout klienta na libovolné místo na ploše nebo třeba na druhý monitor tak, aby vám nevadilo v náhledu v pravém spodním rohu. Stačí kliknout do náhledu klientova okna a myší přetahovat po ploše. Stejně snadno okno vrátíte na původní místo jedním klikem.

2) Nová technická dokumentace

Nový kabátek dostala i naše technická dokumentace. Na adrese https://docs.mluvii.com/ najdete aktualizované návody a instrukce pro operátory, administrátory i IT specialisty. Stejně jako u předchozí verze si můžete v dokumentaci projít systémové požadavky, slovníček pojmů nebo postup pro hlášení incidentů na Helpdesk. Jednotlivé stránky můžete hodnotit podle jejich užitečnosti.

3) Nová výuková videa pro začátečníky

Přišel vám do týmu nový kolega administrátor, nebo operátor? Nebo byste si sami chtěli zopakovat některé oblasti práce s mluvii? Pak jsme přesně pro vás vydali sady přehledných výukových videí. Na našem webu i YouTube kanálu naleznete tréninková videa pro operátory i adminy v úrovních začátečník a pokročilý (Akademie).

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated