2.98

Nasazeno: 13. 2. 2023

Novinky v mluvii

1) Nekonečná pozvánka

Konečně můžete pohodlně klientovi poslat pozvánku, do které se může připojit opakovaně a realizovat tak více sezení s jedním odkazem. Dále můžete omezit pozvánku na konkrétní čas podle dohodnuté schůzky. K dispozici je stále i jednorázová pozvánka, jejíž platnost vyprší, jakmile ji použijete.

2) Minimalizace chatu

minimalizovaný. Klient tak si tak užije nerušené procházení vaším webem a chat si může opět maximalizovat ve chvíli, kdy to potřebuje.

3) Opakovaná odpověď na e-mailovou zprávu

Při řešení složitějšího požadavku může operátor odpovědět klientovi nejprve obecně a později mu odepsat znovu v rámci stejného vlákna ohledně podrobného řešení jeho potřeb. Operátor tuto opakovanou interakci jednoduše vyvolá z tabulky e-mailů v detailu konkrétního vlákna.

4) Výchozí volba ve výstupním formuláři

Ve výstupním formuláři již není předvolena žádná hodnota. Pokud klient nevyplní hodnocení, v tabulce sezení se objeví “prázdná hodnota”.

5) Mazání nahrávek hovorů přes API

Nyní můžete jednoduše přes Public API mazat konkrétní nahrávky, nebo souborů obecně, v rámci jednotlivých sezení. Tuto možnost využijete např. v rámci anonymizace existujících sezení v souladu s vašimi požadavky. Drobné úpravy v aplikaci:

  • Opraveno částečné překrytí sloupce chatu během AV hovoru

  • Supervizor může nerušeně editovat kampaň i v případě, že probíhá jiná kampaň

  • Opravené špatné chování chatbot autostartu v některých situacích

  • U ukončené kampaně se nyní správně zobrazuje její stav

  • Opraven proklik z nastavení routingu na kampaň, kde se routing používá

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated