Facebook

Facebook Messenger je dalším z kanálů mluvii. Jedná se o vypínatelnou funkcionalitu. Pokud sekci nevidíte a chtěli byste Facebook Messenger využívat, obraťte se na svého obchodního zástupce nebo nám napíšte na adresu helpdesk@mluvii.com.

Sezení typu Facebook Messenger odbavují operátoři ve stejném rozhraní, podobně jako chatová sezení. U každého sezení z Facebook Messengeru je zobrazena profilová fotka z Facebooku společně s malým logem Facebooku. Navíc je zde zobrazen i název konkrétní FB stránky.

Klient i operátor si mohou zasílat textové zprávy a emotikony. Je možné si prostřednictvím chatu zasílat také soubory, jejichž náhledy nebo alespoň jejich typ operátor vidí přímo v chatu. Textové soubory a obrázky je operátor schopen otevřít bez nutnosti jejich stažení do PC. Video a zvukové soubory nelze přijmout vzhledem k rozhodnutí společnosti Facebook (technický detail zde).

Soubory zaslané v průběhu sezení jsou v mluvii uloženy mezi Soubory sezení a je možné se k nim dostat i po skončení sezení.

Rozsah podporovaných souborů může být omezen v případě, že se rozhodnete některé typy souborů blokovat napříč platformou mluvii.

Operátor má možnost stejně jako u chatových sezení využívat Adresář kontaktů, má k dispozici historii dosavadní komunikace a může na závěr zadat výsledek sezení s poznámkou.

Kromě toho je možné v rámci sezení používat dostupné šablony a tagy. Probíhající sezení je možné rovněž přesměrovat na jiného operátora či skupinu operátorů.

Automatické ukončení sezení

Na základě Facebook dokumentace bude aktivní sezení automaticky ukončeno po 24 hodninách od poslední aktivity klienta a klient je vždy o této skutečnosti informován několik minut před vypršením lhůty.

results matching ""

    No results matching ""