Facebook

Má vaše společnost vlastní facebookovou stránku, přes kterou komunikujete s klienty? Pak není nic jednoduššího, než ji propojit a spravovat přímo z mluvii.


K propojení Facebooku s mluvii se v uživatelském nastavení dostanete přes sekce Nastavení -> Facebook.

Pro integraci facebookové stránky musíte:

  • mít v mluvii roli s minimálním oprávněním Tenant admin,

  • mít přístup ke správě facebookové stránky, kterou chcete propojit.

Přidání stránky

Facebookovou stránku své společnosti zahájíte kliknutím na tlačítko Přidat". Následně budete přesměrováni na Facebook. Přihlašte se do profilu a povolte přístup aplikaci mluvii.

Poté budete opět přesměrováni do rozhraní mluvii. Připojení stránky potvrdíte tlačítkem Připojit. Po přidání stránky budou zprávy z Facebooku směřovány na Výchozí balíček, který obsluhují vaši operátoři.

Nutná oprávnění na úrovni FB stránky:

  • Manage and access Page conversations on Messenger
  • Manage accounts, settings and webhooks for a Page

Automatické ukončení Facebook Messenger sezení v mluvii

V souladu s existující politikou společnosti Facebook dochází k automatickému ukončení čekajících FB sezení v mluvii, pokud nebyla operátorem přijata v rámci pevně stanovené doby 24 hodin.

Společně s ukončením sezení je klientovi na Facebook Messenger odeslána informativní zpráva viz níže:

{"en", "We're sorry, but your request was automatically closed due to exceeding the 24-hour response time set by WhatsApp and Facebook. If your question is still up to date, please contact us again. Thank you."},

{"cs", "Omlouváme se, ale váš požadavek byl automaticky uzavřen z důvodu překročení 24 hodinové lhůty na odpověď stanovené službou WhatsApp a Facebook. Pokud je váš dotaz stále aktuální, kontaktujte nás prosím znovu. Děkujeme za pochopení."},

{"ru", "Нам очень жаль, но Ваш запрос был автоматически отклонен из-за того, что превысил время ожидания ответа в 24 часа, который установили WhatsApp и Facebook. Если Ваш вопрос актуален, пожалуйста, напишите нам снова. Благодарим за понимание."},

{"kk", "Өкінішке орай, WhatsApp және Facebook желілерінде қойылған шектеулерге байланысты 24 сағат өткеннен кейін Сіздің сұрауыңыз автоматты түрде жабылды. Сұрағыңызды бізге қайта жолдауыңызды өтінеміз. Рақмет."}


Poznámka: V případě on-premise řešení mluvii je třeba před samotným připojováním FB stránky nejprve vytvořit a nechat si ze strany společnosti Facebook schválit vlastní Facebook aplikaci.


Pozor: Funkce propojení facebookové stránky s mluvii není součástí základní nabídky mluvii. Pokud ve svém administrativním prostředí tuto sekci nevidíte a máte zájem o její aktivaci, kontaktujte nás přímo přes chat na www.mluvii.com.

results matching ""

    No results matching ""