Všechny e-maily

E-maily jsou vypínatelná funkce mluvii. Pokud sekci nevidíte a chtěli byste maily využívat, obraťte se na svého obchodního zástupce nebo nám napíšte na adresu helpdesk@mluvii.com.

E-mailový klient umožňuje připojit vaši schránku či schránky a spravovat tak příchozí i odchozí poštu v jednotném prostředí. To pro vás znamená větší přehlednost a možnosti ve správě či prioritizaci příchozích požadavků. Navíc operátoři mají všechny požadavky v jednotné frontě, což zvyšuje efektivitu jejich práce.

Práce s e-maily

V této sekci najdete všechny e-maily se zákazníky a jejich detaily. Mezi jednotlivými vlákny e-mailů je možné jednoduše vyhledávat.

Pomocí tlačítek v pravém horním rohu si můžete vybrat, jestli se vám budou zobrazovat vlákna zpráv nebo jednotlivé zprávy.

V přehledu jsou k dispozici i e-maily, které operátoři vyřadili z fronty tlačítkem Ignorovat. Jako administrátor máte možnost v detailu e-mailu takovou zprávu vrátit zpět do fronty k vyřešení pomocí tlačítka s šipkou v pravém horním rohu.

Tabulku všech e-mailů lze spravovat pomocí ikonky nastavení v pravém horním rohu. Zde si můžete zvolit jednotlivé sloupce, které budou zobrazovány v přehledu.

Ikona filtru umístěná vedle názvů jednotlivých sloupců nabízí možnost filtrovat e-maily podle konkrétních parametrů. Pro vymazání filtru použijte tlačítko s obrázkem filtru s křížkem, které je umístěno v pravém horním rohu.

Všechny vybrané e-maily můžete také stáhnout ve formátu csv pomocí tlačítka Exportovat CSV.

Detail e-mailu

Pro zobrazení detailu konkrétního e-mailu klikněte na příslušný řádek zprávy a vpravo se vám otevře nový panel.

V panelu můžete překlikávat mezi třemi záložkami - Přepis, Info a Routing. Přepis zobrazuje zprávu a případnou operátorovu reakci na ni. V sekci Info se nachází podrobnosti o dané zprávě či vláknu. Routing ukazuje aktuální stav routingu a status zprávy. Jednotlivé statusy jsou pro větší přehlednost barevně rozlišeny.

V pravé horní části panelu najdete tlačítko pro přesměrování zprávy na skupinu operátorů či konkrétního operátora. Po přesměrování se tato aktivita zobrazí v záložce Přepis.

SLA e-mailů

Pokud máte na úrovni e-mailové schránky nastaveno SLA, budou e-maily v jednotné frontě barevně rozlišeny. Řádek e-mailové zprávy, které do expirace zbývá méně než hodina, bude zbarven žlutě. Pokud je hodnota překročena, změní se barva na červenou. Na konci řádku e-mailové zprávy lze také sledovat, kolik času zbývá do vypršení SLA, případně před jakou dobou e-mail expiroval.

Jak se zprávy spojují do vláken

Zprávy se do vláken spojují pomocí inReplyTo, který se standardně používá u nejrozšířenějších e-mailových poskytovatelů, takže stačí kliknout na tlačítko odpovědět a zpráva v mluvii se automaticky přiřadí do vlákna. Je ale možné, že některý e-mailový poskytovatel u odpovědi nepřidává parametr inReplyTo, takže mluvii nemá podle čeho zprávu spojit s předchozím e-mailem.

results matching ""

    No results matching ""