2.120

Nasazeno: 12. 6. 2024

Novinky v mluvii

🌟 Individuální zpráva na WhatsAppu🌟

Nově můžete zahájit komunikaci přímo z operátorského rozhraní a nemusíte čekat na kontakt od klienta. Hned vedle pozvánky stisknete nové tlačítko se znakem "+" a vyberete kanál, ve kterém chcete nové sezení začít.

🌟 Logout po nečinnosti 🌟

Konečně! Pokud váš operátor odešel na pauzu a neodhlásil se, mluvii to udělá samo. Tuto funkci jednoduše nastavíte v obecném nastavení společnosti. Můžete zvolit dobu nečinnosti a odpojení v případě uzamknutí obrazovky. Operátor, který odešel na pauzu, dále nečerpá licenci mluvii.

🌟 Poznámky sezení v historii klienta🌟

Vaši operátoři, kteří si dohledávají informace v historii klienta, nově v historii naleznou i poznámky, které operátoři zaznamenávají ke skončenému sezení. Doposud bylo nutné zobrazit si detail sezení mimo historii. To odteď odpadá a operátoři mají vše při ruce.

🌟 Nahrávky telefonů🌟

Nahrávání telefonních hovorů nově jednoduše zapnete v nastavení tenantu / aplikace / obecné. Toto se projeví ihned od dalšího telefonátu s klientem.

🛠 Drobné, ale Významné Úpravy 🛠

  • Profil: Na svůj uživatelský profil se opět dostanete po rozkliknutí vašeho stavu vpravo nahoře.

  • Oprava nastavení: V nastavení skupiny jsme opravili ukládání pravidel

  • Zabanovaní klienti: Vytáčení telefonních hovorů reaguje v reálném čase na to, pokud je klient zabanován, nebo čerstvě odbanován.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated