Facebook

Má vaše společnost vlastní facebookovou stránku, přes kterou komunikujete s klienty? Pak není nic jednoduššího, než ji propojit a spravovat přímo z mluvii.

K propojení Facebooku s mluvii se v uživatelském nastavení dostanete přes sekce Nastavení-> Facebook.

Pro integraci facebookové stránky musíte:

  • mít v mluvii roli s minimálním oprávněním Tenant admin,

  • mít přístup ke správě facebookové stránky, kterou chcete propojit.

Přidání stránky

Facebookovou stránku své společnosti zahájíte kliknutím na tlačítko Přidat". Následně budete přesměrováni na Facebook. Přihlašte se do profilu a povolte přístup aplikaci mluvii.

Poté budete opět přesměrováni do rozhraní mluvii. Připojení stránky potvrdíte tlačítkem Připojit. Po přidání stránky budou zprávy z Facebooku směřovány na Výchozí balíček, který obsluhují vaši operátoři.

Během procesu připojování FB stránky se může stát, že je nutné rozkliknout si tlačítko "Details" pro zobrazení seznamu všech spravovaných FB stránek. Poté už nic nebrání výběru konkrétní FB stránky.

Nutná oprávnění na úrovni FB stránky:

  • Manage and access Page conversations on Messenger

  • Manage accounts, settings and webhooks for a Page

Automatické ukončení Facebook Messenger sezení v mluvii

V souladu s existující politikou společnosti Facebook dochází k automatickému ukončení čekajících FB sezení v mluvii, pokud nebyla operátorem přijata v rámci pevně stanovené doby 24 hodin.

Společně s ukončením sezení je klientovi na Facebook Messenger odeslána informativní zpráva viz níže:

{"en", "We're sorry, but your request was automatically closed due to exceeding the 24-hour response time set by WhatsApp and Facebook. If your question is still up to date, please contact us again. Thank you."},

{"cs", "Omlouváme se, ale váš požadavek byl automaticky uzavřen z důvodu překročení 24 hodinové lhůty na odpověď stanovené službou WhatsApp a Facebook. Pokud je váš dotaz stále aktuální, kontaktujte nás prosím znovu. Děkujeme za pochopení."},

{"ru", "Нам очень жаль, но Ваш запрос был автоматически отклонен из-за того, что превысил время ожидания ответа в 24 часа, который установили WhatsApp и Facebook. Если Ваш вопрос актуален, пожалуйста, напишите нам снова. Благодарим за понимание."},

{"kk", "Өкінішке орай, WhatsApp және Facebook желілерінде қойылған шектеулерге байланысты 24 сағат өткеннен кейін Сіздің сұрауыңыз автоматты түрде жабылды. Сұрағыңызды бізге қайта жолдауыңызды өтінеміз. Рақмет."}

V případě on-premise řešení mluvii je třeba před samotným připojováním FB stránky nejprve vytvořit a nechat si ze strany společnosti Facebook schválit vlastní Facebook aplikaci.

Funkce propojení facebookové stránky s mluvii není součástí základní nabídky mluvii. Pokud ve svém administrativním prostředí tuto sekci nevidíte a máte zájem o její aktivaci, kontaktujte nás přímo přes chat na www.mluvii.com.

Last updated