Facebook Messenger

Facebook Messenger je dalším z kanálů mluvii. Jedná se o vypínatelnou funkcionalitu. Pokud sekci nevidíte a chtěli byste Facebook Messenger využívat, obraťte se na svého obchodního zástupce nebo nám napište přes chat na našem webu.

Sezení typu Facebook Messenger odbavují operátoři ve stejném rozhraní, podobně jako chatová sezení.

Klient i operátor si mohou zasílat textové zprávy a emotikony. Je možné si prostřednictvím chatu zasílat také soubory, jejichž náhledy nebo alespoň jejich typ operátor vidí přímo v chatu.

Textové soubory a obrázky je operátor schopen otevřít bez nutnosti jejich stažení do PC.

Video a zvukové soubory nelze přijmout vzhledem k rozhodnutí společnosti Meta (technický detail zde).

Soubory zaslané v průběhu sezení jsou v mluvii uloženy mezi Soubory sezení a je možné se k nim dostat i po skončení sezení.

Rozsah podporovaných souborů může být omezen v případě, že se rozhodnete některé typy souborů blokovat napříč platformou mluvii.

Operátor má možnost stejně jako u chatových sezení využívat Adresář kontaktů, historii dosavadní komunikace a může na závěr zadat výsledek sezení s poznámkou.

Kromě toho je možné v rámci sezení používat dostupné šablony a tagy. Probíhající sezení může být rovněž přesměrováno na jiného operátora či skupinu operátorů.

Automatické ukončení sezení

Na základě dokumentace společnosti Meta je čekající sezení automaticky ukončeno po 168 hodinách čekání ve frontě a klient je vždy o této skutečnosti informován několik minut před vypršením lhůty.

Obnovení sezení s klientem

Nově od verze 2.82 může operátor obnovit sezení, které již bylo ukončeno.

Díky tomu je možné po delší době klientovi odpovědět například v souvislosti s řešením jeho požadavku.

Nové sezení jednoduše vyvoláte z tabulky sezení v detailu konkrétního sezení.

U sezení typu Facebook Messenger je možné takto znovu obnovit sezení po dobu 24 hodin od poslední zprávy klienta.

Last updated