Česky
Search
K
Links
Comment on page

Přihlášení

První přihlášení do mluvii
Pro možnost užívat operátorské rozhraní aplikace mluvii je nutné využít prohlížeč Google Chrome. Silně doporučujeme používat neustále aktuální verzi prohlížeče.
Do aplikace se dostanete na adrese app.mluvii.com/app po přihlášení pod existujícím účtem operátora. Správu účtů má v kompetenci správce společnosti.
Kromě kombinace e-mailu a hesla je možné se přihlásit do aplikace i pomocí Google účtu.
Pokud si uživatel nastaví vlastní uživatelské jméno (tzn. změní defaultní e-mailovou adresu), musí vždy během přihlašování používat jím nastavené uživatelské jméno a heslo. Kombinace hesla a e-mailové adresy přestane fungovat!

Po přihlášení

Po přihlášení do aplikace mluvii budete přesměrováni na základní pracovní plochu. Pokud se z daného počítače přihlašujete poprvé, vyzve vás aplikace k povolení užívání audio a video (AV) zařízení.
Zároveň budete vyzvání k povolení notifikací pro daný web (app.mluvii.com). Doporučujeme tyto notifikace povolit (operátor tak bude moci dostávat notifikace i v momentě, kdy je aktivní v jiném systému apod.).
AV zařízení je třeba povolit, pokud je chce operátor využívat během hovorů. Bez dostupného mikrofonu operátor není schopen např. vytočit odchozí hovor.