Přihlášení

Pro možnost užívat operátorské rozhraní aplikace mluvii je nutné využít prohlížeč Google Chrome. Silně doporučujeme používat neustále aktuální verzi prohlížeče.

Do aplikace se dostanete na adrese app.mluvii.com/app po přihlášení pod existujícím účtem operátora. Správu účtů má v kompetenci správce společnosti.

Kromě kombinace e-mailu a hesla je možné se přihlásit do aplikace i pomocí Google účtu.

Pokud si uživatel nastaví vlastní uživatelské jméno (tzn. změní defaultní e-mailovou adresu), musí vždy během přihlašování používat jím nastavené uživatelské jméno a heslo. Kombinace hesla a e-mailové adresy přestane fungovat!

Po přihlášení

Po přihlášení do aplikace mluvii budete přesměrováni na základní pracovní plochu. Pokud se z daného počítače přihlašujete poprvé, vyzve vás aplikace k povolení užívání audio a video (AV) zařízení.

Zároveň budete vyzvání k povolení notifikací pro daný web (app.mluvii.com). Doporučujeme tyto notifikace povolit (operátor tak bude moci dostávat notifikace i v momentě, kdy je aktivní v jiném systému apod.).

AV zařízení je třeba povolit, pokud je chce operátor využívat během hovorů. Bez dostupného mikrofonu operátor není schopen např. zahájit odchozí hovor.

Last updated