Ukončení chatu/hovoru

Blokace klienta

Operátor může klienta v aktivním chatu zablokovat a klient tak ztratí možnost uskutečnit další chaty/hovory. Je nutné jen uvést důvod zablokování.

Zablokovat je možné také klienty komunikující přes jiný komunikační kanál, než je chat (Facebook Messenger, WhatsApp, VK, telefon).

Zablokované klienty je možné spravovat v sekci Blacklist v administraci mluvii.

Přesměrování

Klienta je možné přesměrovat na jinou skupinu operátorů nebo konkrétního operátora, a to jak v náhledu před přijetím klienta tak kdykoliv během aktivního sezení.

Po kliku na tlačítko Přesměrovat v horní liště se zobrazí tabulka se skupinami operátorů, které mají alespoň jednoho přihlášeného operátora. U každé skupiny jsou zobrazeny informace o počtech příhlášených, zaneprázdněných a neaktivních operátorech a velikosti fronty čekajících u operátorů a ve frontě skupiny.

Skupinu lze označit pro přesměrování jako celek, příp. rozkliknout pro výběr konkrétního operátora. Pod touto tabulkou je možné uvést poznámky k sezení pro dalšího operátora, které se u nového operátora zobrazí v záložce Klient v sekci Poznámky operátorů.

Ukončení chatu/hovoru

Hovor lze ukončit tlačítkem Ukončit v horním panelu. Po potvrzení operátor vybere výsledek sezení a přidá poznámku k sezení. Případně může zaslat přepis konverzace klientovi. Dobu na zadání výsledku a poznámky k sezení je možné omezit na úrovni nastavení skupiny. Operátorům umožňujeme v případě potřeby doplnit informace o klientovi a tagovat sezení i po jeho ukončení.

Klientovi se zároveň zobrazí výstupní (hodnotící) formulář, pokud je v příslušeném balíčku nastaven.

results matching ""

    No results matching ""