2.33

Release 2.33

Nasazeno: 21. 11. 2019

Novinky v mluvii

1) WhatsApp v mluvii

S velkou radostí vítáme v mluvii nejčerstvější přírůstek - WhatsApp. Komunikační aplikaci, kterou aktivně používá přes 1,5 miliardy lidí po celém světě včetně vašich zákazníků. Pojďte si vyzkoušet, jak jednoduché je obsluhovat zákazníky na WhatsAppu z jednotného operátorského prostředí mluvii. Napište nám na sales@mluvii.com, nebo si WhatsApp rovnou vyzkoušejte sami :-).

2) Automatická odpověď na zprávy při neaktivitě

Abychom vašim operátorům ulehčili komunikaci s klienty, rozšířili jsme mluvii o možnost odeslání automatické odpovědi do chatu. Pravidla zpráv si můžete nastavit pro případ, že jsou vaši operátoři přetížení nebo při delší neaktivitě zákazníka. Sami si určíte, po jaké době nebo události má být zpráva odeslána nebo kdy má začít odpočítávání. Detaily najdete v naší technické dokumentaci a jako vždy se můžete obrátit i na naše odborníky přes chat na našem webu.

3) Automatická ignorace e-mailů

Poslední verze mluvii s sebou přináší také další šikovné opatření pro správu e-mailové schránky. Nově si totiž můžete nastavit pravidla, díky kterým ze své schránky jednoduše odfiltrujete nevyžádané zprávy nebo automatické odpovědi v nepřítomnosti. Toto nastavení provedete v sekci Pravidla a následně přiřadíte k vybrané e-mailové schránce.

4) Upozornění pro operátora v případě, že klient vyplní Hero Cards

Těší nás, že se Hero Cards staly vaší oblíbenou součástí mluvii a pomáháte nám její fungování zlepšovat. Proto jsme nově přidali zvukovou notifikaci pro operátora ve chvíli, kdy klient do chatu odešle vyplněnou Hero Card. Upozornění se chová stejně jako nová zpráva v chatu a operátoři tak už nemusejí čekat, než klient vyplní údaje a mohou se věnovat dalším požadavkům.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Opravili jsme chybu propisování důvodu nepřítomnosti v případě, že několikrát za sebou zvolíte možnost “Jít pryč” a vyberete důvod.

  • Složky v administračním rozhraní pro Soubory a Šablony jsou nově nadřazeny nad samostatnými soubory. Pro větší přehlednost jsme je navíc abecedně seřadili.

  • Již nelze zadat záporné hodnoty u velikosti tlačítka typu Záložka a Panel Circle.

  • Při počítání přihlášených operátorů ve Wallboardech se každý operátor započítává pouze jednou. Nestane se tak, že by se započítali vícekrát, protože mají rozhraní otevřené v několika oknech prohlížeče.

  • V případě, že nemáte zvolené výsledky sezení je jejich výběr v operátorském rozhraní zakázaný.

  • Opravili jsme chybu, kdy se při přepojení z chatbota na operátora nezobrazoval detail sezení před přijetím klienta.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated