2.47

Nasazeno: 29. 9. 2020

Novinky v mluvii

1) Rozlišení metrik ve Wallboardech podle typu komunikace

Abyste měli ještě podrobnější přehled o provozu vašeho call centra, upravili jsme sekci Wallboardy. Sledované metriky můžete nově rozlišit podle typu příchozí komunikace na chat, hlasové hovory a videohovory.V reálném čase tak můžete reagovat na měnící se zátěž vašeho call centra.

V nich najdete, kolik hovorů je ve frontě, jaká je průměrná čekací doba klientů nebo počet odbavených hovorů. V reálném čase tak můžete reagovat na měnící se zátěž vašeho call centra.

2) Export historických dat do metrik sekce Výkonnost

V minulém releasu jsme vám představili novou sekci Výkonnost, která vám pomáhá v přehledných boardech hlídat výkon vašeho call centra. Do této sekce jsme pro vás exportovali veškerá data z roku 2019, která nyní můžete zahrnout do nových reportingových pohledů.

Pokud jste se s Výkonností ještě neseznámili, napište nám na sales@mluvii.com nebo využijte spojení přes chat nebo WhatsApp na našich webových stránkách.

3) Buďte s mluvii VKontakte

Nabídněte svým zákazníkům více možností, jak s vámi komunikovat. Nově můžete přes mluvii obsluhovat také zprávy z platformy VKontakte. Propojení zpráv do mluvii je stejně jednoduché jako v případě Facebook Messengeru a všechny zákazníky můžete obsluhovat z jednotného prostředí.

VKontakte nebo také VK.com je populární sociální sítí především v zemích východní Evropy. Platforma založená v Rusku je obdobou sítě Facebook a má stovky milionů uživatelů v Kazachstánu, Litvě, Bělorusku nebo Estonsku. Pokud má vaše společnost zastoupení na jednom z těchto trhů, není na co čekat. Stačí kontaktovat svého obchodního zástupce nebo nám napište na sales@mluvii.com, do webového chatu nebo na jakémkoli jiném kanálu.

4) Autentizační protokol NTLM pro mailové schránky

V mluvii můžete nyní pro odchozí a příchozí e-mailovou komunikaci použít autentizační protokol NT LAN Manager.

5) Vyhledávání v rozbalovacích seznamech

Pokud vás při vytváření nového formuláře nebo Hero card nebavilo listování mezi položkami v rozbalovacím seznamu, máme pro vás dobrou zprávu - už se s ním nesetkáte.

Nově jsme totiž tzv. dropdown seznamy vybavili funkcí vyhledávání a naleznete je napříč aplikací všude tam, kde je na výběr více než 10 položek.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated