2.26

Release 2.26

Nasazeno: 16. 7. 2019

Novinky v mluvii

1) Vyhledávání v obsahu jednotlivých sezení

Často jste se na nás obraceli s prosbou přidat vyhledávací pole do sekce Sezení. Tento nápad se nám zalíbil a hned jsme se pustili do práce :-). V nové verzi aplikace na vás tak čeká zbrusu nové vyhledávání v obsahu jednotlivých sezení. Vyfiltrované výsledky si následně můžete jednoduše exportovat do CSV a dále s dokumentem pracovat. Věříme, že funkce ulehčí práci především supervizorům kontaktních center. Pokud máte další nápady, které by vám usnadnili práci s mluvii, neváhejte se na nás obrátit v chatu, nebo pomocí zpětné vazby přímo v aplikaci.

2) Odeslání automatické zprávy do chatu po delší neaktivitě operátora

Někdy se může stát, že požadavky od zákazníků přicházejí rychleji, než je stačí vaši operátoři vyřizovat. Pro takové případy jsme připravili možnost nastavit zprávu, která se klientovi automaticky pošle po nastaveném čase. Zprávy si můžete nastavit v sekci nastavení Aplikace a to samostatně pro více jazyků a lze také nastavit více druhů zpráv s různými časy odesílání.

3) Zvuková notifikace pro klienty

Abychom vaše zákazníky přilákali do chatu ještě snadněji, rozšířili jsme spouštěcí pravidla o novou akci, která upozorní klienta pomocí zvukové notifikace. Máte na výběr hned z několika zvuků, které si ještě před jejich zvolením můžete přehrát přímo v nastavení. Akce je možné libovolně kombinovat s podmínkami. Můžete tak ještě lépe pracovat se zaujetím vašich klientů.

4) Optimalizace kódu balíčku

Tato informace jistě potěší vaše technické oddělení. Script, který vkládáte do stránek, prošel optimalizací a načítání je tak ještě rychlejší. Tuto změnu pocítí zejména klienti se slabším internetovým připojením. Úprava prospěje i vašim webovým stránkám, které se díky této úpravě budou načítat ještě rychleji.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Klient nově nemá možnost ukončit sezení v Showroomu před jeho zahájením.

  • Oprava zobrazení vybírátka pro výsledek sezení v případě přepojeného klienta.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated