2.34

Release 2.34

Nasazeno: 17. 12. 2019

Novinky v mluvii

1) Adresář kontaktů přímo v aplikaci

Každá verze mluvii pro nás znamená nový milník. A není tomu jinak ani u verze 2.34, ve které jsme začali dláždit cestu k plnohodnotné omnichannel platformě. Máme radost, že vám můžeme představit Adresář kontaktů. Adresář je novou součástí operátorského rozhraní mluvii a slouží pro správu kontaktních informací o uživatelích. Veškeré informace jsou zobrazeny na jednom místě, a to i v případě, že s vámi klienti komunikují z více zařízení či různých kanálů jako je například Facebook, WhatsApp nebo e-mail.

Na základě e-mailu či telefonu klienta jste schopni v Adresáři jednoduše nalézt veškeré konverzace, které klient s vaší firmou vedl. Informace se načítají na pozadí a jsou zobrazeny přímo v operátorském rozhraní. Operátor má také možnost projít adresář kontaktů a ručně přiřadit potřebné údaje k danému klientovi. Doufáme, že budete s adresářem kontaktů spokojeni a poskytnete nám zpětnou vazbu přes chat na našem webu.

2) Správa dostupnosti jednotlivých kanálů pro operátory

Potřebujete lépe řídit vytížení svých operátorů v mluvii? Pak jistě uvítáte novou úpravu sekce Operátoři, do které jsme přidali možnost měnit dostupnost jednotlivých kanálů pro operátory. Stačí pouze kliknout na přepínátko u konkrétního operátora a upravit jeho dostupnost.

3) Úprava zvuků u příchozích sezení

Na základě vaší zpětné vazby jsme rozšířili nastavení aplikace o možnost upravit zvuky u příchozích sezení. Na výběr je několik přednastavených zvuků. Změnit můžete vyzvánění příchozího chatu, zvuk u automaticky přijatých klientů i notifikace v případě nedostupnosti operátora. Konečně si vše můžete přizpůsobit podle svých preferencí. :-)

4) Možnost stáhnout informace o e-mailech pomocí Public API

Rozšířili jsme naše Public API a nově tak můžete stáhnout informace o e-mailových sezeních. Tuto funkcionalitu oceníte v případě, že potřebujete pravidelně stahovat proběhlá e-mailová sezení a dále s těmito informacemi pracovat. Více se dozvíte v naší dokumentaci.

5) Přesměrování přiřazených požadavků po změně routingu

Pokud upravíte podmínky u aktivního routingu, projeví se změny ihned po uložení. Už tak nebudete muset čekat na přiřazení nově vytvořeného routingu k balíčkům nebo e-mailům, aby se provedly změny.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • Úvodní věta v chatu se již správně zobrazuje i v rozhraní operátora.

  • Opravili jsme chybný odpočet SLA u e-mailů v případě, že jste zadali vyšší hodnotu než 23 hodin.

  • Nově je třeba definovat podmínky pro uložení pravidla pro ignoraci e-mailů.

  • Opravili jsme vyhodnocování podmínek u automatické ignorace e-mailů. Akce se již provede správně, když jsou všechny podmínky splněny najednou.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

Last updated