Release 2.35

Nasazeno: 21. 1. 2020

Novinky v mluvii

1) Zvolte si sami, jaké typy souborů se do mluvii dostanou

Pro vyšší bezpečnost vašich dat a dat klientů jsme přidali možnost omezit typy souborů, se kterými můžete v mluvii pracovat. Operátoři a supervizoři mohou do mluvii nahrát jen povolené typy souborů. Omezení formátů platí i v případě sdílení souborů mezi operátorem a klientem. Vyšší míra zabezpečení se netýká jen chatu, ale také e-mailového klienta mluvii. Pokud do mluvii dorazí e-mail s nežádoucím typem souboru, operátor takovou přílohu nemůže stáhnout. Tuto funkci může nastavit server administrátor pro celou společnost. Pokud máte o omezení typů souborů zájem, rádi vám tuto funkci nastavíme. Neváhejte kontaktovat svého obchodního zástupce nebo nám napište na helpdesk@mluvii.com.

2) Operátoři mohou stahovat soubory sdílené klientem jedním klikem

Pokud operátor s klientem společně pracuje nad sdílenými soubory, může pomocí nového tlačítka ihned stáhnout klientův soubor. Nově lze stáhnout také soubory z mluvii zobrazené v nabídce ke sdílení a ze souborů sezení.

Drobné úpravy v aplikaci:

  • V tabulce Sezení jsme opravili pohled na přepis konverzací u probíhajících chatů.

  • Již se nezobrazuje úvodní věta v chatu na straně operátora v případě, že operátor pozve klienta do chatu přes sekci Návštěvníci.

  • V tabulce vláken e-mailů jsou opravené hodnoty ve sloupci “Status”. Nově odpovídají tomu, jak jsou použity v nastavení skupin.

  • Routing na celou skupinu respektuje operátory s vypnutým kanálem a na takové nepřiřadí klienta z tohoto kanálu.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále mluvii zlepšovat :)

results matching ""

    No results matching ""